Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protasiewicz wygrał
~Motywacja niezalogowany
28 października 2013r. o 9:10
Pewnie, że bym pomógł, ale raczej nie tu.
Wcześniej zanim emem mi IP zablokował, to dogłębniej śledziłem watki na tej stronie(teraz jest to troszku uciążliwe)i sądziłem, że odwiedzaliśmy te same źródła, ale najwyraźniej się myliłem, bo w przeciwnym wypadku znałbyś odpowiedź na postawione przez siebie pytanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kto zdradził niezalogowany
28 października 2013r. o 11:05
Tymczasem w kuluarach rozpoczęło się typowanie "zdrajców". Współpracownicy Schetyny są przekonani, że Protasiewicz musiał przeciągnąć na swoją stronę delegatów z trzech dużych partyjnych powiatów: głogowskiego, bolesławieckiego i dzierżoniowskiego. Nieoficjalnie mówili, że starosta bolesławiecki Cezary Przybylski miał dostać od Protasiewicza propozycję objęcia stanowiska wojewody dolnośląskiego. Przybylski te rewelacje nazwał plotkami. Ludzie Schetyny mówili też, że do niektórych delegatów osobiście dzwonił premier Tusk i nakłaniał ich do głosowania na Protasiewicza.

Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,14853612,PO_zmieni_marszalka__Co_oznacza_wybor_Protasiewicza.html#LokWrocTxt#ixzz2j0ertyrz
!! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 października 2013r. o 16:50
~kto zdradził napisał(a): ...Tymczasem w kuluarach rozpoczęło się typowanie "zdrajców".


Czyż nie mówiłem, kto tu czyim pionkiem ?

Ale w gruncie rzeczy to dobrze , że POpaprańcy gryzą się jak stado szczurów kijem uderzone. Schetyna nie miał szans w obliczu eurokołchozowej kasy pana Jacka. Tym bardziej , że Donaldinio za nasze publiczne pieniądze zadzwonił był. Jak Pan dalej swoją przyszłość widzi , Panie Przybylski ? :) Konia z rzędem , że odpowiedzi nie będzie :D

Panowie i Panie POpaprańcy, a może przestaniecie bawić się w wielką politykę i pomyślicie o tym biednym Kraju i jego mieszkańcach, apeluję do Waszych sumień. Wszak wszyscy jesteśmy emanancją Stwórcy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciekawski niezalogowany
29 października 2013r. o 16:01
Protasiewicz wizerunkowo już przegrał bowiem legnicka prokuratura z urzędu wszczęła śledztwo w sprawie politycznej korupcji i kupowania głosów za pracę w KGHM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 października 2013r. o 17:52
panna :)
jeśli ten Twój ,,stwórca,, stworzył mnie na podobieństwo swoje ,to albo wypił za dużo ambrozji albo też z niego było niezłe ,,ziółko,, :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
29 października 2013r. o 18:35
Coś tu pięknie pachnie naszemu wojewodę chcą dać :)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
29 października 2013r. o 21:10
"Poseł PO Jakub Szulc z Dolnego Śląska złożył do Biura Krajowego partii wniosek o unieważnienie wyników wyborów regionalnych na Dolnym Śląsku. Uzasadnił go pojawiającymi się informacjami o kupowaniu głosów podczas wyborów. Wnioskiem prawdopodobnie zajmie się jutro zarząd Platformy Obywatelskiej."

http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/wniosek-o-uniewaznienie-wyborow-regionalnych-na-dolnym-slasku/2bhw4

[img=1383077410_wpfdpxi.jpg]

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 października 2013r. o 22:20
falco napisał(a): panna :)
jeśli ten Twój ,,stwórca,, stworzył mnie na podobieństwo swoje ,to albo wypił za dużo ambrozji albo też z niego było niezłe ,,ziółko,, :D


Ten mój Stwórca tworzył galaktyki i supergromady , kiedy Ciebie w planach nie było. Czas odgrywa tutaj istotną rolę, Drogi Papugo :) Żeby Go zrozumieć, potrzeba inteligencji , której Ci brakuje. Przykro mi ... prawdziwi faceci nie zdradzają. No, to teraz możesz mnie zwyzywać, jak każda Panna pamiętliwy jestem :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza