Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Arkadiusz Krzemiński: XLIII sesja
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 listopada 2013r. o 10:46
:D Ta troska Drogi Anykomercjalisto wynika zapewne z troski o własną kabzę :D Ale jeśli mielibyśmy już szukać tych pięciuset wrogów to myślę , że tutaj trzeba popatrzeć :



W którym miejscu piramidy jesteś Drogi Arkadjuszu:) ? Bo ja na samym dole, a chętnie wyciął bym tych , co są na samej górze. Niech Wam się nie wydaje Drodzy Bolecnauci , że nas ten schemat nie obowiązuje, mamy przecież Urząd Skarbowy i dług, oraz elitę polityczno - gospodarczą , która z pospólstwem nie gada. Tylko dozoruje ściągalność podatków , czerpiąc przy tym chochlami.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
5 listopada 2013r. o 13:17
Motywacja napisał(a):
Kto nam zarzuca? Postępowa europa? A proszę bardzo niech nazywają jak chcą, ale przyłączyć się do bandy mózgich yeti nie mam zamiaru.

Jakoś mnie to już przestało ruszać. Wam też polecam.


Jestem tego samego zdania :)


Dopisane 05.11.2013r. o godz. 13:01:

~ napisał(a):
A może dla ciebie już za stary? :D


A ja jeszcze raz proszę o moderację tej wypowiedzi!


Dopisane 05.11.2013r. o godz. 13:17:

Pannazdzieckiem napisał(a): W którym miejscu piramidy jesteś Drogi Arkadjuszu:) ? Bo ja na samym dole, a chętnie wyciął bym tych , co są na samej górze. Niech Wam się nie wydaje Drodzy Bolecnauci , że nas ten schemat nie obowiązuje, mamy przecież Urząd Skarbowy i dług, oraz elitę polityczno - gospodarczą , która z pospólstwem nie gada. Tylko dozoruje ściągalność podatków , czerpiąc przy tym chochlami.


Tak, koncentracja władzy, dominowanie "sił pionowych", to należałoby zmienić. Demokracja w swoich ideach jest przeciwna koncentracji władzy! W szczególności władzy pieniądza. Oczywiście Panna utopią jest myśleć, że perfekcyjna równość pomiędzy ludźmi jest możliwa. Chodzi jednak o to, aby amplituda, czyli największe wychylenie od stanu równowagi nie była tak szokująca! To jest możliwe, tylko obawiam się, że tak wolny postęp w świadomości ludzkiej zmiany przyniesie w perspektywie wielu-wielu lat.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 listopada 2013r. o 18:55
dla mnie ,,za stary,,?
nie...najwyżej za ,,słodki,, ;) a ja nie cierpię lukru ;)
facet ma być facetem a nie gogusiem o zaczesanej czuprynce i wypudrowanym noskiem...
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2013r. o 19:04
alter napisał(a): A może dla ciebie już za stary? :D


A ja jeszcze raz proszę o moderację tej wypowiedzi!

Uderz w stół a nożyce się odezwą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2013r. o 19:17
~ napisał(a):
Uderz w stół a nożyce się odezwą.


Nożyce to ty? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
5 listopada 2013r. o 19:21
falco napisał(a):
...
facet ma być facetem a nie gogusiem o zaczesanej czuprynce i wypudrowanym noskiem...
;)


I tu się Sokole z Tobą zgadzam :D
Pozdr. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 listopada 2013r. o 19:55
alter napisał(a): To jest możliwe, tylko obawiam się, że tak wolny postęp w świadomości ludzkiej zmiany przyniesie w perspektywie wielu-wielu lat.


Zgadza się , ale kto , jeśli nie My, zapoczątkuje ten proces ? Nie odczuwasz dumy z tego powodu ? :)My nie możemy, ale następne pokolenia podróżować będą po Wszechświecie , jest tyle miejsc do odkrycia , że serce się raduje :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
5 listopada 2013r. o 20:07
Pannazdzieckiem napisał(a):

Zgadza się , ale kto , jeśli nie My, zapoczątkuje ten proces ?

A co takiego zrobiliście? Co takiego jesteście w stanie zrobić? Ja stałem murem w pierwszym rzędzie licząc na spotkanie z oprawcami, którzy zabili mi dziadków. Teraz w Bolkowie będzie budowany pomnik żołnierzy zapomnianych/wyklętych. Moi koledzy po akcji pod pomnikiem radzieckich zbójów zostali zatrzymani przez policje następnego dnia(wjazd na chatę, dla niekumatych).

Tak ma wyglądać ta ziemia? Szukam info w jakiś tematach odnośnie przyjazdu pana karrego? Carreyego?nie wiem jak się piszę jego nazwisko, ale znaleźć nie mogę.
Jeszcze rano miał przestrzegać przed ,,rewelacjami" snowdena odnośnie Polski, ale już jest po 20 a tu cisza.jedyne co wiadomo, to że wyjechał i za 5 lat będzie budowana tarcza antyrakietowa.
To takim gównem śmierdzi, ze się w pale nie mieści, ale postępowa młodzież, w której tak bardzo jednak dalej pokładam nadzieję, woli się przejmować faktem, czy ich idol tylu biber zekupczył się w kiblu, czy jednak w krzakach.
Idź pan w chu chu

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza