Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Znicz 2013" bez wypadków i pijanych kierowców
670
ramaj
4 listopada 2013r. o 17:05
Zaraz,czy to dokładnie napisane: ...."135 policjantów"...- na pewno nie liczono np.2 razy jeżeli miał dyżur na drugi dzień.To kto powie ilu jest na naszej komendzie,bo napewno nie służył cały skład osobowy KP ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~henio niezalogowany
4 listopada 2013r. o 17:18
"Znicz 2013" -czyli- "Wyrownać kase w budzecie 2013" - byłem przy akcji gdzie policjany wypisywał 100zł mandatu za brak lewego światła stopu - ŻAL!!!! A za pieniadze z mandatow dadza sobie nagrody na świeta - HWDP!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 listopada 2013r. o 17:20
mnie trafił wrocławski patrol w Łące
ot takie tam ...dokumenty i zapytali tylko czy mogę dmuchać ;)

fakt że nie sprawdzili tego ale może dlatego że było ICH dwóch
:D
a swoją drogą nadal jestem za tym by takich patroli było jak najwięcej...
czy to się komuś podoba czy nie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
4 listopada 2013r. o 19:41
Wrocławski patrol w Bolesławcu ?? :| nudzi im się chyba w tym Wrocławiu i co żeś tam wydmuchał ?? przyznaj się bez bicia :> :D

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7035
#tomciowis nieaktywny
4 listopada 2013r. o 20:33
To chyba słabo podreperowali ten budżet 2013 bo dzisiaj był ciąg dalszy, ja dostałem 50 bo nie zmieniłem adresu na prawku, mówiłem że robię prawko na motor i czekam na egzamin, jaki sens bulić prawie dwie stówy w urzędzie po to tylko żeby za chwilę znów bulić za to samo. Nie pomogło. Ale chociaż zapytał czy chcę najniższy czy najwyższy mandat, normalnie Karol Strasburger się chowa ze swoimi żartami. 23 lata jeżdzę i bez mandatu a tu za takie gówno. Aż mi się nie chce przestrzegać przepisów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2013r. o 20:48
Jak tu szanować policję.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
4 listopada 2013r. o 20:56
tomciowis napisał(a): mówiłem że robię prawko na motor

motocykl
:>

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7035
#tomciowis nieaktywny
4 listopada 2013r. o 21:09
TOjsienka napisał(a):
tomciowis napisał(a): mówiłem że robię prawko na motor

motocykl
:>
proszę Cię, tylko nie mów że motor to nie motocykl. To co to jest motor? Aha już odpowiadam, motor to silnik. A więc czy jadąc samochodem na wymianę oleju to mówisz: Panie wymień mi olej w motorze? A on się pyta a gdzie ten motór? Albo nie, jadąc motocyklem na wymianę oleju to mówisz: panie wymieniamy olej w motorze motocykla. Głupie? Oczywiście że głupio brzmi. Macie jakiś kompleks z tym motorem-motocyklem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza