Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Witamy najmłodszych bolesławian!
2497
#toudi140 nieaktywny
9 listopada 2013r. o 23:41
no to jak już wybrałeś miejscowość gdzie będziecie rodzić znajdź w gogle tamtejszy duży portal i tam bruźdź ,a nie tu .Czytelnicy tego nie są tylko z Bolesławca ale w sumie z całego świata więc trudno wymagać żeby ganiali po całym świecie za nowonarodzonymi

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
10 listopada 2013r. o 10:08
bylu napisał(a):
kc napisał(a): Kto jeszcze oceni, czy dzieciaczki są ładne , czy brzydkie, może zróbcie Bolec-sondę ?
A może te dzieci sobie nie życzą, żebyście się na nie gapili.


Od początku tego tematu burzysz się nie wiadomo o co. rodzice tych dzieciaków zadecydują czy chcą - by zdjęcie ich pociechy się ukazało czy nie.
Ty tego nie chcesz to nie wyrazisz zgody i tyle.
A myślisz, że kiedyś ktoś rozpozna to dziecko? Wydaje mi się, że nie.

To, że wyrażasz swoje zdanie to ok. Ale nie znaczy, że to co inni robią jest złe.


Chciałabym przestrzec rodziców przed bezmyślnym umieszczaniem zdjęć swoich dzieci w necie. Wielokrotnie miałam do czynienia z zapłakanymi rodzicami, którzy chcąc się pochwalić swoim dzieciątkiem umieszczali jego zdjęcie w internecie, a później okazywało się, że zdjęcie krąży z jakimś idiotycznym podpisem na portalach typu "wiocha.pl" lub na stronach pedofilskich.

A poza tym ujął mnie Adrianek , który ma taką minkę, jakby chciał powiedzieć fotografowi "daj mi spokój", ponieważ on , jako dziecko nie ma prawa głosu, to sumienie zmusiło mnie do wypowiedzenia się w jego imieniu.

I na tym kończę dyskusje w tym temacie. Dzieciaczkom życzę dużo zdrowia i szczęścia w życiu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2013r. o 10:15
Kc, masz rację! :)


http://www.bolec.info/index.php?op=gallery&cat=323&pic=19360

Niemniej zdązyłem przeczytać komentarz jakiegoś matoła! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3123
#Thor nieaktywny
10 listopada 2013r. o 14:03
kc napisał(a): ponieważ on , jako dziecko nie ma prawa głosu, to sumienie zmusiło mnie do wypowiedzenia się w jego imieniu.


Szkoda, że twoje sumienie nie zmusiło ciebie do myślenia i zrozumienia, że jego zdjęcie ukazało się za zgodą jego rodziców, którzy to decydują o tym dziecku.
Na jakiej podstawie wypowiadasz się w czyimś imieniu. Rościsz sobie prawa do tego dziecka, czy co ? Od tego są jego rodzice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Najszczęśliwszy. niezalogowany
10 listopada 2013r. o 22:18
Również i ja mam ten zaszczyt wstąpić do klubu najszczęśliwszych dziadków bo urodziła nam się w piątek prześliczna wnusia.Jednocześnie chciałbym podzielić się refleksją że w szpitalu w Bolesławcu jest bardzo fachowa obsługa położnicza ,sale są czyste i zadbane a pielęgniarki bardzo uczynne dla młodych mamusi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
10 listopada 2013r. o 23:28
Te dzieci mają takie smutne twarze...
Jakby wiedziały że urodziły się w Polsce, gdzie życie chronione jest od poczęcia do narodzin... :(

O czterdzieści kilometrów na wschód za daleko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2013r. o 11:02
Jeśli rodzice Tych nowo narodzonych dziec, nie pozwolili by zrobić im zdjęć, to zaręczam Cię, nikt by ich nie zrobił i nie opublikował. A wiem to z własnego doświadczenia, bo mojej córce również zrobiono fotkę i opublikowano, ale musiałem w raz z żoną wyrazić na to pozwolenie.


chyba zareczam ci.. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 listopada 2013r. o 16:28
Thor napisał(a):
kc napisał(a): ponieważ on , jako dziecko nie ma prawa głosu, to sumienie zmusiło mnie do wypowiedzenia się w jego imieniu.


Szkoda, że twoje sumienie nie zmusiło ciebie do myślenia i zrozumienia, że jego zdjęcie ukazało się za zgodą jego rodziców, którzy to decydują o tym dziecku.


O to się właśnie rozchodzi, o rodzicielski ekshibicjonizm rodem z facebook'a.

Spłodzić i wydać na świat dzieciaka to żadna sztuka. Sztuką jest zapewnic mu bezpieczny i troskliwy dom, dać wychowanie, edukację i możliwość rozwoju.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza