Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patrioci to bandyci?
9714
#BPM nieaktywny
17 listopada 2013r. o 20:03
~Iza napisał(a):

I to się chwali BPM-ie, ja też nie mogę narzekać :D
Pozdr. :)
Nie zalezy mi na pochwalach. Uznania oczekuje jedynie od Pana Boga. Zalezy mi jedynie, aby moja dzialalnosc byla wrazliwa na wymiar duchowy czlowieka, jak i na potrzeby spoleczenstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tak z boku patrząc niezalogowany
17 listopada 2013r. o 20:20
Pięknie kadzicie, a jakie pensje mają Wasi pracownicy? Tajemnica-o zarobkach nie mówi się publicznie? taka odpowiedź?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
17 listopada 2013r. o 20:25
BPM napisał(a):
Nie zalezy mi na pochwalach. Uznania oczekuje jedynie od Pana Boga. Zalezy mi jedynie, aby moja dzialalnosc byla wrazliwa na wymiar duchowy czlowieka, jak i na potrzeby spoleczenstwa.

Pochwała dotyczy tego, że nie wyjechałeś, nieźle funkcjonujesz, dajesz uczciwą pracę innym, dbasz o pracowników i jak rozumiem, angażujesz się też w sprawy kraju :) .
Ja na swoim "poletku"staram się robić to samo, na miarę swoich możliwości, kierując się właśnie patriotyzmem i nauką Kościoła, choć nie jestem przedsiębiorcą.
Pozdr. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 listopada 2013r. o 20:34
BPM napisał(a):
Nie zalezy mi na pochwalach. Uznania oczekuje jedynie od Pana Boga. Zalezy mi jedynie, aby moja dzialalnosc byla wrazliwa na wymiar duchowy czlowieka, jak i na potrzeby spoleczenstwa.


No , nareszcie zaczynasz mówić ludzkim językiem, Drogi Bardzo Poważny :)

Ja osobiście nie mam nic ... nie mówiąc o maturze. Pokolenia które doprowadziły do mojej egzystencji, też nic nie miały. Pokolenia , które po sobie pozostawię, też nic mieć nie będą, ale ... uznania od Stwórcy oczekuję i jestem pewien , że otrzymam ... nic ... oprócz Miłości, której potrzebuję i otrzymuję , aby egzystować. Promieniu :*

Ale o Polskę bić się trzeba, myślą , mową , uczynkiem i dokonaniem :)

Drogie Panie :* Bić się trzeba i cieszy mnie Wasz wysiłek, któż jeśli nie Wy, zrodzi następne pokolenia, takich nawiedzonych szamanów i szajbusów , jak ja ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
17 listopada 2013r. o 20:48
Pannazdzieckiem napisał(a):

Ale o Polskę bić się trzeba, myślą , mową , uczynkiem i dokonaniem :)

Drogie Panie :* Bić się trzeba i cieszy mnie Wasz wysiłek, któż jeśli nie Wy, zrodzi następne pokolenia, takich nawiedzonych szamanów i szajbusów , jak ja ? :D


Witaj droga Panienkozdzieckiem :* Jak mamy się bić , to musi przyświecać jakaś idea walce...Po co mamy się bic ?? Polak z Polakiem nie może dojść do porozumienia. Mówimy innymi językami. Nie rozumiemy sie ;( A miliony młodych Polaków opuściło ten kraj "za chlebem"...

Tym , którzy dążyli do zmian przynoszących wymierne korzyści Polsce i mieszkańcom kraju , podcięto skrzydła...Nie sa w stanie poderwać się do lotu... ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 listopada 2013r. o 20:49
ależ Wy tu znowu ,,pieprzycie,, :)
co macie na poparcie swoich słów?

a może tylko kreujecie się na ,,ostatnich sprawiedliwych,,?
aby poznać prawdę potrzeba by było wysłuchać ,,drugiej strony,, a tak....?

bez urazy ... :)
może przemawia tylko mój pesymizm do tego co obserwuję i czego sam niekiedy doświadczyłem ;)
ale oby tak było jak to przedstawiacie... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
17 listopada 2013r. o 20:50
P.S. Nie podoba mi się ten tytuł "Patrioci to bandyci ?" ...To prowokacyjny bardzo ...Nie będę się wypowiadała pod takim tytułem. "Przejdźmy "na stronkę innego tematu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
17 listopada 2013r. o 20:51
~Iza napisał(a):
Ja na swoim "poletku"staram się robić to samo, na miarę swoich możliwości, kierując się właśnie patriotyzmem i nauką Kościoła, choć nie jestem przedsiębiorcą.
Pozdr. :)

Mnie optymizmem napawa fakt, ze nie gram na wlasnym boisku.. Przeciez w koncu jest to boisko Pana Boga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.