Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przybylski w zarządzie wojewódzkim Platformy!
~ljjk niezalogowany
26 listopada 2013r. o 14:16
Ktoś wspomniał wcześniej o nauczycielu. Patrząc na starostę, prezydenta i członka, toż to sami byli - NAUCZYCIELE. Belfry pchają się do władzy;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
26 listopada 2013r. o 14:19
Motywacja napisał(a):
Pan PałOwiec tusk chciał wyciągać korzyści dla Polaków. Wyszło jak wyszło, jak zawsze.


Witaj Motywacjo :] nie ...pomyliłeś się...Tusk nie chciał "wyciągnąć" niczego dla Polski...On posłusznie wykonuje narzuconą z zewnątrz rolę.... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
26 listopada 2013r. o 14:23
virgo napisał(a):
Witaj Motywacjo :] nie ...pomyliłeś się...Tusk nie chciał "wyciągnąć" niczego dla Polski...On posłusznie wykonuje narzuconą z zewnątrz rolę.... :>

Racja, wieczne bajki sprawiły, że i ja czasem piszę nieświadomie pod ich dyktando, ale na szczęście są tacy jak Ty, którzy budzą lud zagubiony.
Pozdrowionka Virgo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 listopada 2013r. o 15:18
~Ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): CO TERAS??


Ano ,na kurs analfabetów.

polecasz?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
26 listopada 2013r. o 15:44
virgo napisał(a):

Jestem podobnego zdania. Mimo wszystko liczę na to , iż Starosta Przybylski mając doświadczenie partyjne i organizacyjne , "wyciągnie" dla Bolesławca sporo korzyści. Będzie mógł ale czy będzie chciał i pamiętał ??

Najlepsze by było , gdyby zawalczył o zmniejszenie bezrobocia poprzez uruchomienie kopalni. Znalazł inwestorów , załatwił wszelkie pozwolenia i dokumentacje pod uruchomienie kopalni. Inżynierów górnictwa kształci nie byle jaka uczelnia w okolicy lecz POLITECHNIKA WROCŁAWSKA. Więc kadry mamy na miejscu. Tylko walczyć o "naszą małą ojczyznę". Starosto walcz !! Liczę na Ciebie !!
<

Ten wpis Virgo wiele wyjaśnia.Widać że tęsknota za komunizmem okraszonym wiarą nie ustaje.
Ktoś kto upatruje rozwoju państwa lub regionu w urzędach daje dowodu swojego dyletanctwa,
Jeśli nie zostaną obniżone koszta pracy i nie nastąpi dynamiczny okres rozwoju prywatnej przedsiębiorczości Polska stoczy się na samo dno.
Rozwój regionu będzie tym większy im mniej w niego będą ingerowali urzędnicy.
Państwo nie musi nikomu pomagać.Wystarczy że nie będzie przeszkadzało.
Pozdrawiam Virgo.

Zmoderowano 26.11.2013 godz.20:22 - powód: błąd cytowania (moderator)

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
26 listopada 2013r. o 15:56
Przemku , nie kąsaj.... :P Tracisz cierpliwość ? Ja mam bardzo niewiele wspólnego z komunizmem !! A ty ??

Poza tym nie czytasz z uwagą... ;( Przeczytaj raz jeszcze...Czy inwestor zawsze kojarzy się tobie z upaństwowioną własnością ? Ejże.... :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pis niezalogowany
26 listopada 2013r. o 16:08
Przybylski na Wojewodę a Kwaśniewski na Starostę i będzie git.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
26 listopada 2013r. o 17:38
virgo napisał(a): Przemku , nie kąsaj.... :P Tracisz cierpliwość ? Ja mam bardzo niewiele wspólnego z komunizmem !! A ty ??

Poza tym nie czytasz z uwagą... ;( Przeczytaj raz jeszcze...Czy inwestor zawsze kojarzy się tobie z upaństwowioną własnością ? Ejże.... :P


Tak się jakoś składa że władze samorządowe / na wszystkich szczeblach / przyczyniają się do zanikania miejsc pracy , wzrostu emigracji oraz wzrostu kosztów utrzymania społeczeństwa.
Zatem nie widzę racjonalnych przesłanek do oklasków.Czytam z wielką uwagą wszystkie komentarze i wpisy .Trudno mi zaakceptować pochwalne peany dla władzy.Władze mają duże pole do popisu na rynku lokalnym.Tymczasem ich niepohamowany pęd do pozyskiwania środków finansowych pogrąża na wiele pokoleń społeczeństwo.
Wszelkie poczynania cywilizacji powinny zmierzać do poprawy bytu społeczeństwa .Bytu mierzonego nie średnią krajową a wysokością minimalnego wynagrodzenia netto a nie bogacenia się skarbu państwa oraz kas samorządowych.To nic innego jak uwłaszczanie się na majątku publicznym.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza