Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry psycholog w Bolesławcu

~Basia niezalogowany
22 września 2014r. o 18:15
No boki zrywam...lekarz bez uprawnień ma gabinet. No pewnie niech konkurencja sobie pisze co chce! Ja od tego człowieka wyszłam z nową perspektywą na życie po tym jak zawaliło mi się wszystko! Czułam że zatracłam samą siebie... Nigdy nie byłam w tak ciężkiej sytuacj choć nie jedno już w życiu przeszłam. Pan Dawid to najlepszy psycholog jakiego w życiu spotkałam. Ma ludzkie i ciepłe podejście. Uświadamia że jest LUDZKIM profesjonalistą swoim podejściem do pacjenta. Polecam z całego serca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Depresja niezalogowany
23 września 2014r. o 8:40
Dzięki za odpowiedzi ale byłem u Pani Kamili i nie za bardzo mi pomogła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Depresja niezalogowany
23 września 2014r. o 8:40
Dzięki za odpowiedzi ale byłem u Pani Kamili i nie za bardzo mi pomogła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 11:06
~Basia napisał(a): No boki zrywam...lekarz bez uprawnień ma gabinet. No pewnie niech konkurencja sobie pisze co chce! Ja od tego człowieka wyszłam z nową perspektywą na życie po tym jak zawaliło mi się wszystko! Czułam że zatracłam samą siebie... Nigdy nie byłam w tak ciężkiej sytuacj choć nie jedno już w życiu przeszłam. Pan Dawid to najlepszy psycholog jakiego w życiu spotkałam. Ma ludzkie i ciepłe podejście. Uświadamia że jest LUDZKIM profesjonalistą swoim podejściem do pacjenta. Polecam z całego serca.

No nie ma co ukrywac ,że problem jest... jest w naszym mieście wielu psychologów po "szkołach" a my wolimy (i bardziej nam pomagają znachorzy,babki itp...) Że coś jest na rzeczy przekonalem się sam ,kiedy taka pewna "babka" w Kliczkowie pomogła z "przestrachem " memu wówczas kilkuletniemu synowi...Byłem pełny sceptycyzmu ale dzisiaj nie jestem przeciwny praktykom "babek" znachorów,pedagogów... ważne by umieli pomóc !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 11:15
~Basia napisał(a): No boki zrywam...lekarz bez uprawnień ma gabinet. No pewnie niech konkurencja sobie pisze co chce! Ja od tego człowieka wyszłam z nową perspektywą na życie po tym jak zawaliło mi się wszystko! Czułam że zatracłam samą siebie... Nigdy nie byłam w tak ciężkiej sytuacj choć nie jedno już w życiu przeszłam. Pan Dawid to najlepszy psycholog jakiego w życiu spotkałam. Ma ludzkie i ciepłe podejście. Uświadamia że jest LUDZKIM profesjonalistą swoim podejściem do pacjenta. Polecam z całego serca.


Pani Basiu przy następnej wizycie proszę poprosić o dyplom uczelni ,którą UKOŃCZYŁ ! A że jest dobrym domorosłym psychologiem w to wierzę ! Babka Koncka też !.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 11:33
Ależ Pan Kołodziej na swojej stronie sam pisze,że ukończył takie kierunki: (psychologii tam nie ma ! a szkoła prywatna ! :D )
Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi.

Ukończyłem kierunki i specjalizacje takie jak: pedagogika specjalna, resocjalizacja, profilaktyka społeczna, edukacja zdrowia oraz promocja zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 11:49
A tu adres gdyby sie komuś marzyło by isc w ślady p.Dawida .. :D No trochę kasy potrzeba .

http://wsez.dckd.edu.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 14:01
A tu jeszcze adres legnickiej filii :P

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA DOROSŁYCH



Siedziba w Legnicy

ul. Marynarska 31

59-220 Legnica

tel. 0 76 723 36 79

tel./fax 0 76 866 42 02

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza