Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry psycholog w Bolesławcu

~Temat niezalogowany
11 października 2014r. o 12:57
Temat zamienił sie w stek bzdur.

Psychiatra nie jest terapeuta u leczy tylko choroby a nie zajmuje siebprobpemi. Czytałem ten psychokit i widzę ze autor tekstu ma jakieś kompleksy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~p.r niezalogowany
11 października 2014r. o 17:32
Widzę, ze sam pan kołodziej nam się pofatygował na forum-witamy!
(zdradza pana charakterystyczna składnia, musi pan jeszcze trochę popracować)

Negatywne opinie o panu Kołodzieju nie są wynikiem kompleksów, ani konkurencji-na boga, ja rozumiem, że człowiek niewykształcony, nieopierzony nie rozróżnia zawodu psychiatry, psychoterapeuty od pedagoga i dlatego jeszcze raz warto to podkreślić: PAN DAWID KOŁODZIEJ NIE JEST ANI LEKARZEM, ANI PSYCHOTERAPEUTĄ ANI PSYCHOLOGIEM-NIE MA ŻADNYCH UPRAWNIEŃ DO DIAGNOZOWANIA ZABURZEŃ PSYCHICZNYCH, ANI DO NAZYWANIA SIEBIE PSYCHOTERAPEUTĄ.

Jak komuś pomógł to super-nikt nikomu nie zakazuje chodzenia do szamanów, znachorów i 'wujków dobra rada", jeśli chce za to płacić ciężkie pieniądze to też nie moja sprawa
ALE trochę uczciwości by nie zaszkodziło.
Poza tym fakt, że nie ma negatywnych ocen na portalach jest efektem tego, że są one usuwane na jego prośbę (sama widziałam negatywne komentarze, które po kilkunastu godzinach tajemniczo znikały).

Poza tym zachęcam do poczytania ostatniego komentarza (zanim go usuną) i zacytuję: "Odpowiedzi Pana "specjalisty" nie mają nic wspólnego zarówno z aktualną wiedzą, ani z etyką- przypominam również, że przywłaszczanie stopnia naukowego, którego się nie posiada (w tym przypadku magistra) jest wykroczeniem z art. 61 § 1 k.w."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luca24 niezalogowany
17 października 2014r. o 12:44
Ja to jakoś nigdy nie wierzyłem, że psycholog może cokolwiek pomóc, ale ostatnio się przekonałem, że jednak może. U mnie to był problem po zdradzie. Ja zostałem zdradzony i dla faceta to jak kop prosto w ...wiecie gdzie. ;P Długo się próbowałem pozbierać i w sumie dużo zawdzięczam poradom psychologa z serwisu www.spokojducha.pl . Warto tutaj poprosić o wsparcie. Narka!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
17 listopada 2014r. o 21:44
Pomocy należy szukać u psychoterapeuty. Certyfikat psychoterapeuty może uzyskać osoba po wyższych studiach magisterskich lub medycznych. To może byc psycholog, socjolog, pedagog, lekarz. Szkolenie w zawodzie psychoterapeuty ( już po studiach)trwa ok. 5 - 7 lat i obejmuje m.in. własną terapię oraz superwizję prowadzonych procesow terapeutycznych. I na końcu egzamin państwowy. Każdy pacjent ma prawo zapytac o kwalifikacje (studia, szkołę terapeutyczną, nazwisko superwizora). Psychoterapię może prowadzić certyfikowany psychoterapeuta (najlepiej uznanych Towarzystw Naukowych tj. Polskie Towarzystwo Psychiatryczne lub Polskie Towarzysto Psychologiczne) lub osoba szkoląca sie w psychoterapii pracująca pod superwizją. W Bolesławcu sa dwie osoby z certyfikatem psychoterapeuty i kilka w trakcie szkolenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~psychosreuta niezalogowany
19 listopada 2014r. o 15:30
Psychoterapeuttasreuta - idę do tego kto mi pomoże i nie patrzę jak ktoś wspomniał na ten stek bzdur tutaj nikt nie ma pojęcia/

polecam panią radwańśką
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maxymylian niezalogowany
19 listopada 2014r. o 15:36
~ala napisał(a): Pomocy należy szukać u psychoterapeuty. Certyfikat psychoterapeuty może uzyskać osoba po wyższych studiach magisterskich lub medycznych. To może byc psycholog, socjolog, pedagog, lekarz. Szkolenie w zawodzie psychoterapeuty ( już po studiach)trwa ok. 5 - 7 lat i obejmuje m.in. własną terapię oraz superwizję prowadzonych procesow terapeutycznych. I na końcu egzamin państwowy. Każdy pacjent ma prawo zapytac o kwalifikacje (studia, szkołę terapeutyczną, nazwisko superwizora). Psychoterapię może prowadzić certyfikowany psychoterapeuta (najlepiej uznanych Towarzystw Naukowych tj. Polskie Towarzystwo Psychiatryczne lub Polskie Towarzysto Psychologiczne) lub osoba szkoląca sie w psychoterapii pracująca pod superwizją. W Bolesławcu sa dwie osoby z certyfikatem psychoterapeuty i kilka w trakcie szkolenia.


jest to projekt ustawy neizgodny z konstutucją dla twojej wiadomości bo dyskryminuje takie zawody jak socjolog, pedagog i stwarza sztucznie kolejne naciągactwo ze strony jakiegoś stowarzyszenia.

Pani Radwańska jest neuroterapeutą bo boi się używać nazwy psychoterapeutka.

Widocznie Pan Kołodziej się nie boi a z pewnością nie mógłby prowadzić gabinetu lekarskiego w mieście bez zezwoleń - Jeśli jest inaczej proponuję złożyć donos tam gdzie sie to składa?

Zresztą gabinet Kołodzieja działa już od dłuższego czasu - stąd moje stwierdzenie, że jednak to wszystko co tu siępisze to stek bzdur i pomówienia. To ja proponuję aby kołodziej złożył jakieś pismo o zniesławienie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2014r. o 20:45
~LOL! napisał(a): Nie chcę się wypowiadać nigdzie krytycznie ale widząc tą całą sytuację zajmę swój głos.

Przede wszystkim jest to temat poświęcony poszukiwaniu psychologów w Bolesławcu i okolicach.

Tematem przewodnim stał się p. Dawid który psychologiem stricte nie jest i nie widzę aby w ten sposób o sobie pisał. Jest pedagogiem dzieci i dorosłych i z tego co widzę to organizuje psychoterapie, coaching(nie wiedziałem co to ale się doczytałem u niego na stronie), treningi i szkolenia.

Byłem dociekliwy i nie dopatrzyłem się niczego co robiłby źle - nielegalnie. Otworzył w Bolesławcu gabinet (i we Wrocławiu z tego co widzę). U nas specjalistów jest jak kot napłakał, praktycznie nie ma więc cieszę się, że pojawiła się nowa osoba, która niesie taką formę pomocy.

Zdziwił mnie fakt, że bardzo duży atak pojawił się na jego osobę od ludzi którzy nie mieli z nim styczności - lub się do tego nie przyznają. Opowiadają jaką ma uczelnię i jakiś stek bzdur że nie nadaje uprawnień.

Też poszperałem i nie doczytałem się niczego. Dzwoniłem nawet do tej uczelni w tej sprawie z zapytaniem. Dzwoniłem również do Uniwersytetu Łódzkiego i Wrocławskiego. Odpowiedź ta sama...

"Uczelnia Wyższa która otrzymuje akredytację od ministerstwa edukacji narodowej ma prawo do szkolenia w danej dziedzinie i kierunkach licencjackich i magisterskich, nadając zawody o kierunkach wyższych" - mniej więcej tak to brzmiało.

Nie ma znaczenia jaka uczelnia - więc nie podlega wątpliwości, że papier ma i dobrze go stosuje otwierając swoją prywatną firmę. Gratuluję odwagi w naszym kraju - ja bym tego nie zrobił bo wiem jakie są koszta.

Kolejna sprawa to jego umiejętności. Nie jestem tego w stanie ocenić, ponieważ nigdy nie korzystałem z jego usług. Widzę jedynie opinie jakie są kierowane od jego pacjentów na portalach takich jak znanylekarz.pl

Rozpocząłem więc e-mail jednym z jego pacjentów aby potweierdzić tożsamość. Chciałem się dowiedzieć czy jest to wpis autentyczny. Potem rozmawiałem telefonicznie i nawet się spotkałem - poprosiłem o to.

Jednoznacznie mogę potwierdzić, że wszelkeigo rodzaju flame, hejt czy ataki są bezpodstawne.

Jak ktoś wcześniej zobaczył. Jest to prawdopodobnie atak ze strony "nieudolnych" specjalistów. Bolesławianie muszą uciekać do legnicy, wrocławia czy innych miast dlatego że nikt konkretnie nie potrafi pomóc.

Szczerze przekonałęm się o jednym. Jeśli zaistnieje problem ktróy będzie wymagać pomocy terapeutycznej to udam się do p. Dawida bo wiem że jest autentyczny. Działa, pisze i go widać. Natomiast pozostali to tylko chmura pyłu która - jak domyślam się, zajmuje się atakowaniem tego człowieka w internecie zamiast pomagać innym i skupiać się na swojej pracy.

Czytającym ten temat proponuję włączyć myślenie.

Jeszcze jedna moja uwaga. Nie doczytałem się żadnych większych różnic między psychologiem, pedagogiem, socjologiem. Wszędzie jest to samo tylko pod innym ujęciem.



Wszystko prosto i na temat....choć wiem ze to nie zamknie niewyparzonych g.....b żałosnym i nieudolnym piekielnie zazdrosnym pseudo komentatorom którzy nigdy nic nie osiągnęli ani nigdy nic w życiu nie osiągną poza możliwością schowania się za swoim monitorem.
Co do p.Dawida....Byłem przeżyłem doświadczyłem......efekt??? uratował mi moją rodzinę,małżeństwo,córkę,duszę oraz potrzebę i rację bytu a była to naprawdę ciężka bolesna i wydawało by się bez przyszłości tragedia i przeżycie... Całym sercem polecam JA I MOJA RODZINA nie zawiedliśmy się! Pozdrawiamy Cię Dawidzie i DZIĘKUJEMY!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Arek niezalogowany
25 listopada 2014r. o 12:45
My z rodziną też dziękujemy panu Dawidowi Kołodziejowi, człowiek skromny, otwarty i naprawdę pomógł wydostać się mi z trudnej sytuacji życiowej. Z pewnością będę polecać go dalej!

JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ!
Arkadiusz wraz z rodziną!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego