Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
TV Trwam nauczy bolesławiecką młodzież "rozumieć media"?!
211
skorn
8 grudnia 2013r. o 21:41
~soldat napisał(a): bo ma inne zdanie niż ty?

jego zdanie to kopia czyjejś wypowiedzi

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 21:45
PanM napisał(a): Piotrze , zatem jak to jest?
Poddajesz krytyce Polski Ordnung a jednocześnie nie wspierasz ani nie wskazujesz żadnego kierunku reformatorskiego.


Przemuś :) już tyle razy Ci mówiłem ... musisz zrozumieć istotę zła, system rezerwy szczątkowej , aby zrozumieć dlaczego postawiłeś na fałszywego konia . Ale cieszy mnie , że trzeźwiejesz , właśnie się wykluwasz :*

Żadnych paligłupowych biur więcej , życzę Ci szczerze i świątecznie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 grudnia 2013r. o 22:02
Właśnie o to Cię Piotrze pytam.Nie oczekuję abyś wskazywał co ja Twoim zdaniem robię źle.Oraz jaki jest mój stan intelektu .
Wskaż jednoznacznie co i jak zrobić aby było dobrze.Krótko i konkretnie.Kto , jak i co.

Zmoderowano 08.12.2013 godz.22:20 - powód: topposting (moderator)

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 grudnia 2013r. o 22:04
Musisz pan sobie kupić drabine i dmuchać na chemitraile.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10121
#WAN nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 22:14
virgo napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): :D Ten prawdziwy podział opiera się o zasadę : oligarchowie i reszta stada baranów. Bardzo zależy mi na tym , aby Lemingi przestały być Lemingami ... znawco fotografii :)


yes !! yes !! yes !! :* :* :*



Drodzy Państwo! Czytam Was z uwagą i odczuwam niesmak. Jesteście tak naładowani samozadowoleniem, pogardą dla reszty piszących na forum, cechą Was wyróżniającą jest AROGANCJA!

Wyjaśniam wam jedynie uprzejmie, że forum jest dla wszystkich, bez względu na ich potrzeby i przekonania.

Życzę Wam dużo tolerancji wobec współplemieńców, kultury przez duże "K" i ogłady, bo nie macie tego w nadmiarze.

NIE pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 22:25
PanM napisał(a): ...
Wskaż jednoznacznie co i jak zrobić aby było dobrze.Krótko i konkretnie.Kto , jak i co.


A czy ja qurwasz Bogiem jestem, abym wskazywać miał. Ty jak mniemam, Drogi Przemusiu receptę posiadasz :D ... no dobra spróbuję ... gest Kozakiewicza banksterom pokazać , pieprzyć umowy międzynarodowe, oni nie mieli tych pieniędzy , które nam niby dali, za lichwiarski procent.

Szanownych słuchaczy proszę o zastanowienie, co tak na prawdę ma wartość: spekulacja , czy praca ?

Dobranoc :)


Dopisane 08.12.2013r. o godz. 22:25:

WAN napisał(a): ... Jesteście tak naładowani samozadowoleniem, pogardą dla reszty piszących na forum, cechą Was wyróżniającą jest AROGANCJA!
...

Arogancja wobec czego , Drogi Kolego ? Jakoś nie łapię Twoich myśli. Zechciej sprecyzować. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 22:53
szaryman napisał(a): I jeszcze jedno pytanie do Stowarzyszenia Rodzina Polska:


Rozczarowujesz. Wydawało mi się, że jesteś na poziomie, choćby w kontekście twoich fotograficznych dokonań. Jednak zmieniam zdanie. Ponadto masz jakiś problem z samym sobą. Twoje reakcje, i zachowanie na forum jest alergiczne. Pomijam już nawet fakt źródła. Takie teksty jak ten, który kopiujesz i powielasz, są tyle warte, co ich ostatnie źródło, nie mówiąc o źródle pierwotnym. Kiedy ktoś nie podaje żadnego źródła, wtedy takie teksty nie mają żadnej wartości.



Dopisane 08.12.2013r. o godz. 22:53:

PanM napisał(a): Moje plany są sprecyzowane i wszystko idzie w zgodzie z nimi.
Zmieniła się jedynie na korzyść pozycja polityczna Powiatowego Klubu Twój Ruch.
Dwie osoby są członkami Dolnośląskiej Rady Wojewódzkiej.Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku.


Puste, niczym nie poparte samozadowolenie, jest jak gwóźdź do trumny polityka. Nic się nie rozwijasz PanieM.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 23:23
PanM napisał(a): Piotrze , zatem jak to jest?
Poddajesz krytyce Polski Ordnung a jednocześnie nie wspierasz ani nie wskazujesz żadnego kierunku reformatorskiego.


Czyli dokładnie tak jak ty. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza