Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powstanie nowe gimnazjum
2900
#falco nieaktywny
11 grudnia 2013r. o 17:49
co znaczy ,,szlajać,,?
faje,piwo... ale ,,szlajanie,,?

czy to jest to o czym myślę? :|
nie...to niemożliwe ....chyba.... :|

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bartek niezalogowany
11 grudnia 2013r. o 18:07
Slabe. Zobaczymy zreszta jakie w wyniki uzyskaja absolwenci podstawowki w tescie kompetencji. Swoja droga gratuluje wladzom miasta, ze zamiast zajac sie oswiata w miescie wola umyc raczki i dotowac prywatna inicjatywe. Moze nalezaloby w takim razie zaczac od likwidacji wydzialu edukacji i naczelnikowskich stoleczkow. Dobrze, ze wybory tuz tuz, moze tym razem wyborca nie okaze sie znow byc ...em

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JimJam niezalogowany
11 grudnia 2013r. o 18:11
Niech ''szanowny'' dyrektor z Bożej łaski weźmie się najpierw za to co ma-czyli przedszkole-a nie otwiera już coś nowego, jak sobie rady nie daje z jednym. Kto jest w temacie, ten wie o co chodzi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Swimm niezalogowany
11 grudnia 2013r. o 19:20
~JimJam napisał(a): Niech ''szanowny'' dyrektor z Bożej łaski weźmie się najpierw za to co ma-czyli przedszkole-a nie otwiera już coś nowego, jak sobie rady nie daje z jednym. Kto jest w temacie, ten wie o co chodzi...

A co JimJam nie podoba Ci sie w przedszkolu? Moje dziecko chodzi do Oxpressu i jako matka nir mam Panu Dyrektorowi nic do zarrzucenia... jest mnóstwo dodatkowych zajęć, swietna kadra i miła atmosfera. W tamtym roku moja córka uczęszczala do publicznego przedszkola i widze różnice. A w....... mnie wasze narzekanie... jak Wam sie nie podoba to przepiszcie dziedziaki gdzie indziej i przestanscie krytykować. ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
11 grudnia 2013r. o 21:56
MOJE DZIECKO CHODZI DO TEJ PODSTAWÓWKI I POZIOM JEST NAPRAWDE WYSOKI PLUS MASA DODATKOWYCH ZAJĘĆ RÓWNIEŻ ROZWIJAJĄCYCH MŁODEGO CZŁOWIEKA!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2013r. o 23:03
Również uważam, że Szkoła Podstawowa Oxpress jest świetna.
Dzieci nie chcą wychodzić ze szkoły przed 16/tyle mają fajnych zajęć dodatkowych. Kadra fajna, personel sekretariatu przeuroczy/polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiem co mówię niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 9:03
Ja również nie zauważyłam nic niepokojącego, dziecko chodzi do przedszkola do oxpressu, wręcz przeciwnie jestem zachwycona paniami, atmosferą, nie mam nić do zarzucenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
12 grudnia 2013r. o 9:37
falco napisał(a): co znaczy ,,szlajać,,?
faje,piwo... ale ,,szlajanie,,?

czy to jest to o czym myślę? :|
nie...to niemożliwe ....chyba.... :|

Chodzi o to,ze dzieciarnia nie łaziła bez celu po np.galerii.Mama ostatnio chciała usiaść na ławeczce w galerii i nie było miejsca bo wszystko było zajęte przez młodzież
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.