Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Opłatek u emerytów i rencistów
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2013r. o 17:38
ale fajnie to zabrzmiało
,,długoletnia radna,, :D
ja bym napisał ,,dożywotnia,, bo niczym ,,przyspawana,, do korytka... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 20:25
skorn napisał(a): Już z miesiąc, jak nie było żadnego emeryten party. Jak zwykle nie zawiódł pan oczekiwań bolecnautów, panie Kazimierzu.

Na przyszłość proszę o więcej zdjęć i filmów z tych niezmiernie interesujących imprez.

Żałosny jesteś gościu :>

Zmoderowano 14.12.2013 godz.18:14 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
13 grudnia 2013r. o 20:36
BRAWO PANIE I PANOWIE EMERYCI ! Gratulacje ,że potraficie bawić się , cieszyć życiem. Wesołych Świąt i wszystkiego , co najlepsze w Nowym Roku !. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2013r. o 20:58
i rewaloryzacji ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 22:51
~kaj napisał(a): Zapisz sie do SON.Ich specjalnie nie widać ale faktycznie pomagają niepełnosprawnym.Wiem cos na ten temat .
Jak pomagają? Zachęcają do turnusu rechabilitacyjnego (pełna odpłatność), a jak się na turnusie spodoba, to można się będzie zapisać do stowarzyszenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
13 grudnia 2013r. o 23:00
~xyz napisał(a): Ale fajne laski.
Laski fajne, ale balkoniki lepsze ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emeryt niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 0:04
virgo napisał(a): BRAWO PANIE I PANOWIE EMERYCI ! Gratulacje ,że potraficie bawić się , cieszyć życiem. Wesołych Świąt i wszystkiego , co najlepsze w Nowym Roku !. :*


Dziekujemy i czekamy kiedy do nas dołączysz. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 18:38
~ napisał(a):
~kaj napisał(a): Zapisz sie do SON.Ich specjalnie nie widać ale faktycznie pomagają niepełnosprawnym.Wiem cos na ten temat .
Jak pomagają? Zachęcają do turnusu rechabilitacyjnego (pełna odpłatność), a jak się na turnusie spodoba, to można się będzie zapisać do stowarzyszenia.


Kiedys już pisałem.Człowieku małej wiedzy .Idz do zrodła to sie dowiesz,komu ile i do czego dopłacają.A zapisać może sie kazdy czy jedzie czy nie na turnus.Ja akurat jade co roku i jestem zawsze zadowolony,dlatego zawsze kogoś skieruję do SON i o dziwo ten łańcuszek sie wydłuża.Polecam.W 2014r najtańszy turnus 940zł ,może sie tam spotkamy ,bo znowu jade-jak dożyje.Pozdrawiam pesymistow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza