Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kierowca winny
~polak niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 11:04
INACZEJ BYĆ NIE MOGŁO,PRZECIEŻ KIEROWCĄ MERCA BYŁA NIEMIECKA POLICJANTKA.ŚMIECH NA SALI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PijanySieczkobrzęk niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 11:27
~polak napisał(a): INACZEJ BYĆ NIE MOGŁO,PRZECIEŻ KIEROWCĄ MERCA BYŁA NIEMIECKA POLICJANTKA.ŚMIECH NA SALI
Założe się o flaszke że nie masz racji.mentalność niemców rózni się od twojego światopoglądu.tam nawet kanclerza kiedyś ukarali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
13 grudnia 2013r. o 11:39
~polak napisał(a): INACZEJ BYĆ NIE MOGŁO,PRZECIEŻ KIEROWCĄ MERCA BYŁA NIEMIECKA POLICJANTKA.ŚMIECH NA SALI


Jesteś pewien ~POLAK, do którego wypadku polskiego autokaru w Niemczech napisałeś komentarz ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SZCZERY niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 12:07
~polak napisał(a): INACZEJ BYĆ NIE MOGŁO,PRZECIEŻ KIEROWCĄ MERCA BYŁA NIEMIECKA POLICJANTKA.ŚMIECH NA SALI


polak - Coś Ci się w głowie pomieszało. Nie ten wypadek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~amelia niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 13:29
Opowiem wam swoja historie która wydarzyła sie w lipcu koło Norymbergi>Jechałam na wakacje z całą rodziną miałąm na liczniku okolo 120 km/godz jak na niemieckie autostrady to niewiele az w pewnym momencie niemiecki kierowca wjeżdzający dopiero na autostrade(bardzo dobrze go widzialam) z pełnym impetem uderzł w nas i odjechał.My mielismy dachowanie na szczescie nikomu nic sie nie stało.Policja zeznania szpital 3 dni pobytu w niemieckim szpitalu w super warunkach nikomu do głowy nie przyszlo ze przyjdzie nam za to wszystko zapłacic !!! POlicja ustaliła ze ja byłam sprawcą wypadku i uznali ze to ja zasnełam za kierownicą!!!! SKANDAL SKANDAL SKANDAL godzina 11 rano prowadziłąm dopiero 20 minut bo wczesniej prowadzil mąż wiec wiem jak było doskonale ale nawet moja walka wynajeci adwokaci placenie duzych pieniedzy im moje auto warte 30.000 poszlo na zlom(brak auto casco)Wiec jestem 50.000 stratna na tym ze na ich autostradzie udezył we mnie ich rodak i uciekł z miejsca wypadku ! nieodnaleziono go wogole a moją historie uznano za wymyśloną bajeczke. Więc wracając do tego wypadku wcale nie jestem pewna aczkolwiek myslę ze kierowca wcale nie zasnął tylko teraz jest obarczany cała wina i jest totalnie bez szans na walke z Niemieckimu urzędasamI!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~donek niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 13:31
Tam się nie pierd........jak u nas że 3 dni po zabraniu prawa jazdy jeżdżą nadal z wyuczonym w pamięci adresem , peselem i datami .........kumpli. Tam się naprawdę odpowiada za to sie robi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~POLAK niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 13:35
TAK,TAK TO NIE TEN WYPADEK.POMYLIŁEM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Już realista niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 13:36
~donek napisał(a): Tam się nie pierd........jak u nas że 3 dni po zabraniu prawa jazdy jeżdżą nadal z wyuczonym w pamięci adresem , peselem i datami .........kumpli. Tam się naprawdę odpowiada za to sie robi .


Faktycznie, jesteś donek! Teraz tam się przeprowadź, do swoich i odpowiadaj na "ich" zasadach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.