Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kierowca winny
~POLAK niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 13:38
NAPISAŁEM Z TYM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 22:48
Grozi mu kara pozbawienia wolności w zawieszeniu. Do więzienia może iść za błąd który sam sprowokował a zaśnięcie za kierownicą to wypadek przy pracy a nie świadomy błąd kierowcy. Nie popełnił żadnego błędu w sztuce.
Sam nie powinien się przyznawać aby nie płacić grzywny. Jak się przyzna to znaczy że popełnił sen świadomie a nikt świadomie sobie nie zasypia za kierownicą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 22:53
~ napisał(a): Grozi mu kara pozbawienia wolności w zawieszeniu. Do więzienia może iść za błąd który sam sprowokował a zaśnięcie za kierownicą to wypadek przy pracy a nie świadomy błąd kierowcy. Nie popełnił żadnego błędu w sztuce.
Sam nie powinien się przyznawać aby nie płacić grzywny. Jak się przyzna to znaczy że popełnił sen świadomie a nikt świadomie sobie nie zasypia za kierownicą.


Zgłoś się na obrońcę oskarżonego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca zawodowy niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 16:56
~amelia napisał(a): Opowiem wam swoja historie która wydarzyła sie w lipcu koło Norymbergi>Jechałam na wakacje z całą rodziną miałąm na liczniku okolo 120 km/godz jak na niemieckie autostrady to niewiele az w pewnym momencie niemiecki kierowca wjeżdzający dopiero na autostrade(bardzo dobrze go widzialam) z pełnym impetem uderzł w nas i odjechał.My mielismy dachowanie na szczescie nikomu nic sie nie stało.Policja zeznania szpital 3 dni pobytu w niemieckim szpitalu w super warunkach nikomu do głowy nie przyszlo ze przyjdzie nam za to wszystko zapłacic !!! POlicja ustaliła ze ja byłam sprawcą wypadku i uznali ze to ja zasnełam za kierownicą!!!! SKANDAL SKANDAL SKANDAL godzina 11 rano prowadziłąm dopiero 20 minut bo wczesniej prowadzil mąż wiec wiem jak było doskonale ale nawet moja walka wynajeci adwokaci placenie duzych pieniedzy im moje auto warte 30.000 poszlo na zlom(brak auto casco)Wiec jestem 50.000 stratna na tym ze na ich autostradzie udezył we mnie ich rodak i uciekł z miejsca wypadku ! nieodnaleziono go wogole a moją historie uznano za wymyśloną bajeczke. Więc wracając do tego wypadku wcale nie jestem pewna aczkolwiek myslę ze kierowca wcale nie zasnął tylko teraz jest obarczany cała wina i jest totalnie bez szans na walke z Niemieckimu urzędasamI!!!!!!!!!!!
Ma Pani rację niemcy to zły naród , to jest naród który ma wpisane w życiu niszczyć ludzi.Jechałem kiedyś z wycieczką do Koln i zatrzymałem autokar na parkingu niedaleko lotniska , i zmiennik poszedł do toalety ja przekładałem tarczki , az tu nagle wpada niemiec po cywilnemu i do mnie dlaczego tachograf jest otwarty ? Mówie mu że kolega jest w toalecie a ja zmieniam tarczki bo mamy zmiane nie no bo jak dowalił mi i koledze mandat z tej niższej półki bo on przy zmianie tarczek powinien być głupi naród i niewyrozumiały.Strzeżcie sie tych ludzi to zły naród mówie prawde , maja coś w sobie z czasów wojny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2013r. o 17:35
To nie jest tak do konca z tymi niemcami.Fakt,ze kazdy w swoim kraju jest pod ochronka,ale jesli w niemczech w razie wypadku zna sie jezyk to sytuacja wyglada zupelnie inaczej(dwa razy mialam taka sytuacje)i wygralam. W jednym z wypakow bral udzial niemiecki policjant po cywilnemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
14 grudnia 2013r. o 17:45
niestety, nie ma co liczyć na inne reakcje niemieckich służb tym bardziej w stosunku do Polaków.
Oczywiście zaraz odezwą się głosy , że jestem ksenofobem ale tak niestety jest na tym świecie że NIGDY Niemiec Polakowi nie będzie bratem...
Wiadomo, czasy są już inne więc i ludzie musieli nieco dopasować się do panujących na świecie warunków ale ..... to straszny naród i mentalność mieszkańców Fatherlandu niewiele odbiega od tej , jaką znamy z książek historycznych...
Nie wiem dlaczego , ale tak właśnie jest.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~caruzo niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 18:04
Niemcy nigdy sie nie zmienia w stosunku do nas juz nieraz tego doswiadczyłem chamy i gnoja nas na kazdym kroku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 18:15
roznie bywa. kolega zderzyl sie z niemcem na niemieckiej autostradzie i niemcy-swiadkowie zeznawali przy policji przeciw swojemu. gdyby porownac zachowanie czasami polakow na drodze zabraklo by wojen na swiecie do porownan :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.