Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skok cywilizacyjny – największa inwestycja w historii Gminy Nowogrodziec
~$ niezalogowany
5 stycznia 2014r. o 15:44
Spokojny zdaje mi się jakoś bardzo niespokojny bo koniecznie chce wiedzieć czy wystartuje Pan Mariusz na Burmistrza, tak wystartuje i wygra bo wreszcie pora skończyć z nieudolnymi rządami Relicha , z resztą Relich ma kandydować do Powiatu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pegaz niezalogowany
5 stycznia 2014r. o 19:41
ja wiem, że nikt nie weźmie tego co pisze poważnie , ale spróbuje :nie traktujcie wyborów wszelkich do władz samorządowych jako porachunki ... po drugie wyższe wykształcenie jest bardzo ważne ale to jeszcze nie czyni kandydata lepszym... po trzecie ktoś kiedyś powiedział "radź się tego co już sobie poradził" czyli chodzi o osobę zaradną ,która dorobiła się uczciwie i praca w samorządzie nie jest dla niego jedyną trampoliną , po czwarte nie wybierać klerykałów bo to zawęża jasność postrzegania rzeczywistości. Zły wybór to nie marnowanie szans kandydata tylko szans dla gminy. Powodzenia w nowym roku od Pegaza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~spokojny niezalogowany
5 stycznia 2014r. o 21:20
A ja mam nadzieję, że weźmiecie to powaznie. Wybór burmistrza to b.ważna sprawa dla gminy. To nie czas na loterie i eksperymenty. Nie wyobrażam sobie, by dobrym szefem gminy mogłaby byc osoba bez doswiadczenia samorządowego czy bez wyższego wykształcenia. Po prostu się nie da. Szanuję Relicha, ale potrafię sobie wyobrazić lepszego burmistrza, to jasne. Obawiam się jednak, że na fali niechęci czy wrogości do R.R. jego oponenci sa skłonni wybrac prawie każdego innego - niezaleznie od jego kompetencji, a to już głupota. Nie zdziwię się, gdy Relich da sobie spokój i nie wystartuje w jesiennych wyborach na burmistrza. Podobne pieniądze ( dla maluczkich kosmiczne) jest w stanie dostać w innej firmie, bez takich stressów. Nieszczęsciem jest to, że w takich małych, no, może średnich gminach, nie ma naprawdę pięciu ludzi mających pełne kompetencje, by być burmistrzem. Chętnych za to jest cała masa, bo wydaje im się, że dadzą radę. Kieruje nimi pycha, żądza władzy, chęć 'dorobienia się" czy znalezienia ciepłej i eksponowanej posadki. Ludzi chcących zrobić coś dobrego dla dobra publicznego na tym szczeblu samorządowym prawie nie ma. To smutne, ale prawdziwe. Też pozdrawiam wszystkich z Nowym Rokiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2014r. o 1:52
~spokojny napisał(a): A ja mam nadzieję, że weźmiecie to powaznie. Wybór burmistrza to b.ważna sprawa dla gminy. To nie czas na loterie i eksperymenty.

Chętnych za to jest cała masa, bo wydaje im się, że dadzą radę. Kieruje nimi pycha, żądza władzy, chęć 'dorobienia się" czy znalezienia ciepłej i eksponowanej posadki. Ludzi chcących zrobić coś dobrego dla dobra publicznego na tym szczeblu samorządowym prawie nie ma. To smutne, ale prawdziwe. Też pozdrawiam wszystkich z Nowym Rokiem.


ad 1 Eksperument i loteria była jedna. Ryzyko zwrotu 1/3 budżetu Gminy. W innej Gminie za takie postawienie sprawy Burmistrz już dawno by wyleciał. W firmie prywatnej za widmo bankructwa nie jeden prezez pożegna sie ze stołkiem.

Tutak liczy się doświadczenie samorządowe Pana Burmistrza?


ad 2 Teza odważna, sami dorobkiewicze tylko w domyśle obecny burmistrz jest prawy:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czwarty Król niezalogowany
6 stycznia 2014r. o 8:48
~ napisał(a):
~spokojny napisał(a): tylko w domyśle obecny burmistrz jest prawy:)


Prawy i Sprawiedliwy wręcz ZChN ( Zawsze Chętny Nauczać )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2014r. o 10:13
Czego tak wielkiego nauczył się Relich będąc radnym jedyne co mu się udało to obalenie Szczerbienia i wraz z tymi kwokami przejęcie władzy oraz całego dorobku Szczerbienia który przypisuje sobie jako jego osobisty sukces co jest wielkim kłamstwem .Pan Czurejno ma wykształcenie lepsze i na pewno poradzi sobie jako Burmistrz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
6 stycznia 2014r. o 10:59
Spokojny bardzo trafnie to określiłeś że są osoby którymi kieruje pycha, żądza władzy chęć zarobienia dużych pieniędzy dodam jeszcze mściwość, ukryta nienawiść oraz rozwiązłość te wszystkie cechy posiada twój Idol pan R R.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
6 stycznia 2014r. o 11:05
Ponadto mamy super kandydata na Burmistrza a jest to człowiek który ma o wiele większy potencjał i staż samorządowy jest to mieszkaniec Nowogrodźca Wójt Gminy Wiejskiej Bolesławiec Pan Dutkowski Andrzej tylko trzeba by go przekonać do kandydowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza