Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chrzczone paliwo we Lwówku?
~Anonim niezalogowany
23 grudnia 2013r. o 9:38
WATIS czy WOTIS? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
23 grudnia 2013r. o 10:09
Bojkot tej stacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kierowca niezalogowany
23 grudnia 2013r. o 10:38
Tę stację za sam wygląd późnego PRLu omijam z daleka. Stare dystrybutory i generalnie porażka, nie dziwię się więc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
23 grudnia 2013r. o 10:52
"Chrzczone paliwo we Lwówku?"

Proponuję TYM, co pisują tytuły na Bolec.Info, większą dokładność :)
Ponieważ niejednemu "miastu" na imię "Lwówek", część dystrybutorów z Wielkopolski może poczuć się urażona :)
A z tego co zauważyłem, to WUJEK ma dużą siłę sprawczą ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chrzciciel niezalogowany
23 grudnia 2013r. o 11:06
kajtek1591 napisał(a): "Chrzczone paliwo we Lwówku?"

Proponuję TYM, co pisują tytuły na Bolec.Info, większą dokładność :)
Ponieważ niejednemu "miastu" na imię "Lwówek", część dystrybutorów z Wielkopolski może poczuć się urażona :)
A z tego co zauważyłem, to WUJEK ma dużą siłę sprawczą ;)

Myślę, że nie trzeba być wyjątkowo inteligentnym aby wiedzieć , o który Lwówek chodzi :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
23 grudnia 2013r. o 11:12
moim zdaniem, ktoś za wszelka cene chce zniechecic klientow do kupna paliwa na tej stacji. temat ten juz byl wielokrotnie walkowany na portalach lwóweckich. i nikt nie napisze ze podczas dwóch kolejnych kontroli paliwo bylo w normie. z tego co wiem to na innych stacjach we lwowku mocniej kombinuja...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
23 grudnia 2013r. o 11:22
O to norma i w Bolesławcu sam doświadczyłem " chrzczonego owsa " na jednej z ze znanych marek ........aż wstyd gdyby firma się o tym dowiedziała ale 62 litry trzeba było wylać do ...........żałuje ze nie zachowałem paragonu była by jadka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie pitol mi niezalogowany
23 grudnia 2013r. o 11:39
Jasne, jasne :> już ci uwierzę w oszczędności esemesowe :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.