Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy Dyrektor SPZZOZ w Nowogrodźcu
~to ja niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 21:35
Po co tyle krzyku, miejsca parkingowe zwyczajnie są potrzebne pracownikom zakładu, wielu z nich przyjeżdża do pracy samochodami - jak inni normalni ludzie. Muszą gdzieś zaparkować swoje auta, a przychody z wynajmu miejsc były symboliczne. Ciekawe, czy gdybyście tam pracowali, to czy wynajmowanie miejsc obcym by się wam podobało?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~` do to ja niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 23:21
Jeżeli jest tak ok to dlaczego opinia publiczna nie została odpowiednio poinformowana. Dlaczego nie ma rzetelnego przepływu informacji jak by był nie byłoby tego zamieszania na forum. Ale niestety mieszkańców ma się za nic. Jest to stwierdzenie przykre ale prawdziwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to ja niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 23:44
No nie przesadzaj z tym" informowaniem opinii publicznej" i " rzetelnym przepływem informacji" na temat likwidacji płatnych 10 miejsc parkingowych na terenie zakładu leczniczego. A może konsultacje społeczne by sie przydały i sesja rady miejskiej? Nowy dyrektor ocenił sytuacje i zwyczajnie skorzystał ze swoich kompetencji. On nie jest burmistrzem tylko szefem tej konkretnej firmy i za nią odpowiada. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~draka niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 8:51
Ludzie zastanówcie się co wyprawia ten Relich ,sprzedaje Szkołę w Parzycach wraz z przepiękną hektarową działką za śmieszną kwotę(120tysięcy)następnie kupuje stary budynek do remontu po Veritasie i chce go adoptować na szpital ,przecież lepszego obiektu jak budynek i teren w Parzycach nie można sobie wymarzyć na Szpital dla starszych ludzi.Uważam że taką gospodarką państwowym mieniem powinny zająć się organy ścigania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 10:45
~to ja napisał(a): Po co tyle krzyku, miejsca parkingowe zwyczajnie są potrzebne pracownikom zakładu, wielu z nich przyjeżdża do pracy samochodami - jak inni normalni ludzie. Muszą gdzieś zaparkować swoje auta, a przychody z wynajmu miejsc były symboliczne. Ciekawe, czy gdybyście tam pracowali, to czy wynajmowanie miejsc obcym by się wam podobało?
14 lat istnienia parkingu ci nie przeszkadzało ?? Pokaż mi zakład gdzie auta prywatne wjeżdzają na teren zakładu ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 10:50
~draka napisał(a): Ludzie zastanówcie się co wyprawia ten Relich ,sprzedaje Szkołę w Parzycach wraz z przepiękną hektarową działką za śmieszną kwotę(120tysięcy)następnie kupuje stary budynek do remontu po Veritasie i chce go adoptować na szpital ,przecież lepszego obiektu jak budynek i teren w Parzycach nie można sobie wymarzyć na Szpital dla starszych ludzi.Uważam że taką gospodarką państwowym mieniem powinny zająć się organy ścigania.


Pan Burmistrz oznajmił Radnym: nie ma innego obiektu nadającego się na ośrodek. Nalepy mu ufać to on jest Burmistrzem i nie można wchodzić w jego kompetencje. Nie musi i nie będzie konsultował swoich decyzji na ulicy oznajmia tam gdzie jest miejsce czyli na komisjach i sesjach, jak wam coś nie pasuje to możecie sobie przyjść i posłuchać ( bez prawa głosu) a nie pienić w internecie:)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to ja niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 13:00
Płatny parking przeszkadzal pracownikom zakladu, mnie nie, ja tam nie pracuję, ale ich rozumiem. W każdym normalnym zakładzie jest parking dla pracowników, popatrz na nowogrodziecki Noelken, Meliobud, Hydrotech. Pracownicy powinni miec mozliwosc bezpiecznego parkowania w miejscu pracy, wiec teraz jest o.k
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 13:03
~to ja napisał(a): Płatny parking przeszkadzal pracownikom zakladu, mnie nie, ja tam nie pracuję, ale ich rozumiem. W każdym normalnym zakładzie jest parking dla pracowników, popatrz na nowogrodziecki Noelken, Meliobud, Hydrotech. Pracownicy powinni miec mozliwosc bezpiecznego parkowania w miejscu pracy, wiec teraz jest o.k
Ale przez 14 lat auta nie stały przed zakładem i był parking.I wszystko było ok a teraz nie jest ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.