Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Żaki i Orliki dały czadu
~ niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 22:01
BKS się zgłosił ale nie został dopuszczony do turnieju z powodów oczywistych. BKS górą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 22:02
~ napisał(a): Nic dodać nic ująć .A rodzicom dzieci trenujących w BKS Bolesławiec radze albo weźcie się sami do roboty, albo porostu przenieście dzieci do klubów w których wasze pociechy będą miały możliwość grania w turniejach, bo na działaczy BKS to nie liczcie :)
ale przynajmniej uczą się od najlepszych. Co widać zresztą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 8:44
A może nie został dopuszczony dlatego ze wszędzie tylko czeka aż go zaproszą. I zacznijcie się do tego przyzwyczajać ze BKS będzie odpychany na bok, a szkolenie młodzieży przejma kluby takie jak Talent,Comt2012.Bo co do zaoferowania ma dzisiaj BKS nic dokładnie nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 12:37
Mylisz się, mój syn gra w BKS w orlikach, wcześniej w Żakach i nie mam temu klubowi nic do zarzucenia. Syn zaczynał praktycznie od zera 5 lat temu i zrobił bardzo duże postępy. Po prostu nie afiszuje się( BKS jako klub) ze swoimi osiągnięciami, tak jak robią to inni. A trochę tych osiągnięć ma na koncie, chłopcy wygrywają prawie każdy turniej. Nasze dzieci też były na obozie sportowym, ale po co zaraz zamieszczać dokładny rozkład dnia w internecie, tak jak Ks talent, czy comt. A co do turnieju, nie ten to inny. Tak trzymać chłopcy. Gratulacje dla pana Mirka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 14:04
Po pierwsze nazwy klubów piszemy z wielkiej litery .Po drugie Ja nie kwestionuje radości z osiągnieć twojego dziecka .Po trzecie to rodzice klubu BKS żalili się na forum ze ich nie zaproszono. Po czwarte nie każdy może zagrać z BENFKA a tym można się pochwalić. Po piąte wyniki które osiągają zespoły KS talent,COMT niczym się nie różnią od tych które osiąga BKS .Po szóste gra z Lwówkiem ,Mirskiem Parowa to co innego niż rywalizacja z Lubinem ,Wrocławiem ,Wałbrzychem. Po siódme w tym wieku wyniki w tych kategoriach wiekowych są naj mniej ważne .Po ósme podejście do dzieci, organizacja, sprzęt sportowy , wyjazdy na mecze ekstraklasy ,zakończenie sezonu nagrody ,kuligi to jest przepaść i na dzisiaj nie osiągalne dla BKSu .Pozdrawiam i życzę samych sukcesów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 18:02
Po pierwsze najmniej pisze się razem. Po drugie oczywiście, że nie kwestionujesz mojej radości z osiągnięć syna, bo niby jakim prawem. Napisałeś po prostu, że BKS nie ma nic do zaoferowania, więc Ci odpowiedziałam. Po trzecie wyjazdy na mecze ekstraklasy dają dzieciom wiele radości i wrażeń ale nie mają nic wspólnego z nauką gry w piłkę nożną. No chyba, że uczą się w ten sposób. Po czwarte BKS ma chyba jednak lepsze wyniki, co możesz sobie sprawdzić. Po piąte jaki sprzęt sportowy potrzebny jest do nauki gry w piłkę nożną? Myślałam, że to zasługa trenera, a nie piłki. Sprawę turnieju pozostawiam bez komentarza. Życzę wielu sukcesów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~www.comt2012.org niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 20:12
Szanowni internauci wpisujący się w tym temacie. Nie możecie zakończyć tej jałowej dyskusji kto jest lepszy, kto lepiej organizuje, kto ma lepszych trenerów czy sprzęt ?

Nie wierzę że piszą to dzieciaki, tylko rodzice, kibice i inni dorośli, ALE DZIECI TO CZYTAJĄ ! Nakręcacie ich swoimi wpisami do jakiejś świadomej lub podświadomej wrogości między sobą. Kilka tygodni temu graliśmy sparing ze szkołą nr 2, ale w niej grali praktycznie wyłącznie chłopcy z BKS-u. Przed meczem żaden z chłopców nie podał sobie ręki ! Dopiero moja interwencja zarówno do naszych zawodników jak i chłopców z BKS-u spowodował przywitanie przed meczem. Całe szczęście, ze po meczu już nikogo nie trzeba było "zmuszać" do tego prostego gestu.

W Wigilię dzwonił do mnie Mirek Szapiel z życzeniami świątecznymi i jednocześnie tłumaczył, że to nie on pisze te teksty w internecie itp. I że jest przeciwny takim działaniom. My też prosimy żeby zaprzestać tej wzajemnej nagonki. Jestem pewien, że wyrażam też w tej prośbie zdanie kolegów z KS Talent.

Pozdrawiam
BK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 21:03
;) W odpowiedzi na Twoje pierwsze ,dzięki za poprawienie. Na drugie: nie kwestionuję bo po prostu nie znam zawodnika, więc jak bym mógł oceniać jego umiejętności :) wierzę na słowo że są one duże. Na trzecie: bardzo się mylisz , otóż właśnie że ma i to bardzo dużo. Samo oglądanie zawodnika jak się porusza, jak się ustawia ,jak zachowuje się w różnych sytuacjach - to jest bardzo dużo do nauki gry w piłkę .Tylko trzeba przed meczem o tym powiedzieć a po meczu porozmawiać. Na czwarte: to się mylisz , ostatni rok pan Miroslaw nie zdobył mistrzostwa nawet nie był drugi, no tu się mogę mylić co do drugiego miejsca, może to był Talent albo BKS, ale mistrza miało CENTRUM :)co więcej w tym roku to CENTRUM gra w najwyższej lidze młodzików i mierzy się z ZAGŁĘBIEM ,ŚLĄSKIEM ,MIEDZIĄ
i zajmuje drugie miejsce z taką samą liczbą punktów. Zostało też wytypowane przez OZPN do poprowadzenia szkolenia dla trenerów , między innymi dla pana Mirosława... Reasumując: jak na dwa lata to chyba całkiem dobrze. Na piąte: to źle myślisz, popatrz na topowe kluby jak wyglądają dzieci na treningach ,w czym i czym trenują uwierz w umiejętności trenera to jedno a sprzęt i wygląd to drugie, mam nadzieję że jednak to rozumiesz. A na szóste: to tylko wina waszych działaczy, którzy tylko chcą brać a nic dawać w zamian ,chodzi o to że od wielu lat nie zorganizowali żadnego turnieju dla dzieci. A przy budżecie 60 tys zł na rok z przeznaczeniem na młodzież można wiele ,Centrum od miasta otrzymało 3 tys na rok widzisz różnic????Jeżeli będziesz miał czas, a co najważniejsze ochotę, to wejdź na strony internetowe klubów KS TALENT ,COMT2012 a zmienisz zdanie na temat szkolenia i podejścia do dzieci. JESZCZE RAZ POZDRAWIAM I ZYCZE MILEGO WIECZORU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.