Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Żaki i Orliki dały czadu
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 22:14
Nie chcę mi się rozpisywać, więc krótko. Jak ktoś umie grać to i bez stroju i oryginalnych butów zagra, oglądanie na żywo meczy chyba jednak nie uczy zbyt wiele, bo BKS mimo, że na mecze nie jeździ wygrywa z Ks talent prawie zawsze, tak więc jeszcze raz powtórzę to trener odwala największą robotę a nie kasa. A mówiąc o osiągnięciach miałam na myśli Orliki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystian Miżdal niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 23:31
~ napisał(a): Nie chcę mi się rozpisywać, więc krótko. Jak ktoś umie grać to i bez stroju i oryginalnych butów zagra, oglądanie na żywo meczy chyba jednak nie uczy zbyt wiele, bo BKS mimo, że na mecze nie jeździ wygrywa z Ks talent prawie zawsze, tak więc jeszcze raz powtórzę to trener odwala największą robotę a nie kasa. A mówiąc o osiągnięciach miałam na myśli Orliki.


Tak potwierdzam, że w Orlikach nas zdominowaliście jednak pamiętajcie, że jesteśmy jedynym waszym przeciwnikiem podczas turniejów, kiedy mecze z nami Was elektryzują, gdyż tylko my Wam potrafiliśmy się przeciwstawić- i to jest fajne zapewne dla Was.
W żakach wygląda to całkiem inaczej ...(jeśli ktoś ma ochotę na odrobinę statystyk, może do mnie napisać i chętnie mu je udostępnie) Jednak nie to jest ważne. Bezwzględnie najważniejsze jest to by chłopcy chcieli grać, trenować, biegać i bawić się piłką. A my dorośli mamy za zadanie nie przeszkadzać im w tym.

Naszym sposobem na funkcjonowanie jest uczestniczenie we wszystkim co piłkarskie. Mecze, zawody, turnieje... Bardzo to lubimy i uważamy, że jest to dobra droga nie tylko do osiągnięcia wysokiego poziomu piłkarstwa, ale i ciekawy sposób spędzania wolnego czasu na sportowo. My lubimy się chwalić tym co robimy - Wy nie lubicie. Każdy robi to co chce.

Przypomnę Wam tylko, że W Piłkarskiej majówce przez nas organizowanej Wasze Orliki zagrały i wygrały zawody. W Mini Euro Żaków, które również organizowaliśmy drużyna BKS-u tez zagrała. Robicie tyle szumu, mówicie o skandalu, ktoś wywołuje moje imię,a nie rozumie prostej zasady.
Osobiście bardzo liczę na współpracę ale taką obustronną, a nie jednostronną, gdzie my się narobimy, napracujemy a Wy przyjdziecie na gotowe.

MAM NADZIEJĘ, ŻĘ NA TYM ZAKONCZYMY!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MK niezalogowany
22 stycznia 2014r. o 13:29
Trener Szapiel co roku praktycznie wygrywa, a raz raptem wygrał Comt i wielkie halo :) A od września Młodziki i Trampkarze będą grać w Lidze Dolnośląskiej, a oprócz tego BKS w Lidze Dol. ma też bardzo dobrze grających Juniorów Starszych. A co do szkoleń - widocznie nikt nie był chętny do ich poprowadzenia. A ile teraz dają z Unii na nowe kluby?? Może sam bym coś odtworzył:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomek niezalogowany
22 stycznia 2014r. o 14:31
I to jest właśnie ,,zapyziały" Bolesławiec. Panie i panowie kończcie bo wstyd. A tak swoją drogą to ktoś nakręca rodziców, dzieci i to jest najgorsze.
Życzę dużo sukcesów i prawidłowego rozwoju młodym zawodnikom z trzech klubów oraz mądrości dorosłym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~www.comt2012.org niezalogowany
22 stycznia 2014r. o 14:37
~MK napisał(a): Trener Szapiel co roku praktycznie wygrywa, a raz raptem wygrał Comt i wielkie halo :) A od września Młodziki i Trampkarze będą grać w Lidze Dolnośląskiej, a oprócz tego BKS w Lidze Dol. ma też bardzo dobrze grających Juniorów Starszych. A co do szkoleń - widocznie nikt nie był chętny do ich poprowadzenia. A ile teraz dają z Unii na nowe kluby?? Może sam bym coś odtworzył:)


Co do zwycięstw Mirka Szapiela (zespołów przez niego trenowanych) - pełna zgoda
Młodziki/Trampkarze zagrają od września - pytanie czemu nie grały w tych rozgrywkach we wrześniu 2011,2012 czy 2013 ? Trenerzy chcieli grać, dzieci były - to czemu nie grały ?
Z Unii na dzieciaki, na rozwój klubu dostaliśmy dokładnie 0 zł. Cały 2012 rok (no może 6 mc) "przeżyliśmy" za 6500 zł i na ta kwotę złożyli się rodzice i drobni sponsorzy. Nie dostaliśmy jednej złotówki z jakichkolwiek środków publicznych (miasto, gminy, powiaty budżety województwa, Państwa czy dotacje z UE) w 2012 r !!! Spróbuj MK podziałać w takich warunkach.

A dla porównania

BKS co roku dostaje około 70.000 zł na młodzież - tylko od miasta Bolesławiec. Za te środki dzieci od dawna powinny reprezentować region bolesławiecki na boiskach dolnośląskich. Jakby nie COMT to nikt nie myślałby o tym żeby je gdziekolwiek zgłaszać. Także jak jesteś rodzicem dziecka grającego w BKS to podziękuj, że powstała konkurencja, bo wszystkie nowe twory - KS Talent, Football Academy i COMT2012 działają bardzo sprawnie i to powoduje zmianę w postawie wobec dzieci i młodzieży skupionej w BKS Bobrzanie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do comt niezalogowany
22 stycznia 2014r. o 16:47
Jeżeli składacie idiotyczne wnioski np do Powiatu na dofinansowanie jednego turnieju na kwotę 8 tysięcy to chyba nikt nie jest taki głupi żeby tyle wam dawać 8 tysięcy to kluby dostają na trampkarzy na cały rok.Z tego co się orientuję to Talent złożył wniosek o dofinansowanie do Powiatu na kwotę 1500zł i taką otrzymał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BK niezalogowany
23 stycznia 2014r. o 0:56
~rodzic napisał(a): Dlaczego pan Bartek nie był taki sprawny w działaniach gdy był prezesem BKS ?


Bo może nie umiał..
Bo może nie miał koło siebie takich ludzi jak ma teraz ...
Bo może nie zajmował się dziećmi ...
Bo może nie był prezesem ...

Jak chcesz "rodzic" wzbudzić we mnie poczucie winy, że niewiele zrobiłem/zrobiliśmy wtedy na rzecz dzieci (może Twojego syna też) to nie musisz tego robić publicznie, bo ja sam mam do siebie wyrzuty, że przez bardzo długi czas moje patrzenie na BKS było przez pryzmat drużyny seniorów. To był błąd. Bo BKS to wszyscy zawodnicy w klubie od najmniejszych po oldboyów. Ale wtedy, a także potem jak mnie nie było i tak jest niestety nadal priorytetem była i jest drużyna seniorów w której grało/gra tylko kilku wychowanków.

Można by pisać o innych błędach jak połączenie BKS-u i Bobrzan (zrobione chwilę przed tym jak wszedłem do zarządu), wycofanie II zespołu z ligi okręgowej (za mojej bytności w zarządzie, czego byłem przeciwnikiem, ale nic nie zrobiłem żeby to zmienić).

W każdym razie masz rację, że moje działanie (jego efekty) w BKS w okresie 2007-2009 nie było takie jakbym chciał i czy chcę czy nie to w sumie możesz mi stawiać takie pytania jak to które postawiłeś.

COMT założyliśmy bo chcieliśmy bawić się w piłkę nożną bez bagażu 50 lat tradycji itp. Budując coś kompletnie od podstaw, bez presji że coś musimy (np. awansować), wygrywać. Może dlatego w 2013 roku udało nam się zrobić tyle, że sam w to nie wierzę. Niestety efektem ubocznym są takie dyskusje jak ta którą prowadzimy. Bo ona nie zmienia obecnej sytuacji, tylko rozdrapuje "stare rany".


~tomek napisał(a): pan BK właśnie takie cuda,zmiany i inne obiecywał a uciekł szybciej jak się pojawił ! Działacz jak nie wiem.


Co do faktów - byłem w zarządzie BKS przez 2,5 roku z tego ostatnie 4-5 miesięcy nie angażowałem się w sprawy klubu. To zresztą było powodem usunięcia mnie z zarządu. Tu masz linka w tej sprawie http://www.bksbobrzanie.pl/index.php?id=196 .

Nie wiem czy 2 lata to dużo czy mało, ale z pewnością nie była to chwila.

Zmoderowano 24.01.2014 godz.11:14 - powód: zgłoszenie o usunięciu nazwiska z posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BK niezalogowany
23 stycznia 2014r. o 1:51
~do comt napisał(a): Jeżeli składacie idiotyczne wnioski np do Powiatu na dofinansowanie jednego turnieju na kwotę 8 tysięcy to chyba nikt nie jest taki głupi żeby tyle wam dawać 8 tysięcy to kluby dostają na trampkarzy na cały rok.Z tego co się orientuję to Talent złożył wniosek o dofinansowanie do Powiatu na kwotę 1500zł i taką otrzymał.


W komisji byłeś która opiniowała wnioski czy w zarządzie który to przyklepywał ? Bo skąd byś mógł wiedzieć na co i ile chcieliśmy dostać ?

W kwotach trochę pamięć cię zawodzi, ale o tym poniżej. Na przyszłość czytaj ze zrozumieniem wnioski które rozpatrujesz i nie zarzucaj nam idiotycznych pomysłów bo tym wpisem potwierdziłeś, że tylko ktoś ...... może takie brednie napisać, a do tego zarzucać innym głupotę.

Fakty:
* szacowany budżet turnieju BOLESŁAWIEC CUP wynosił 15.000 zł
* miasto Bolesławiec dało dotację na ten turniej w wysokości 3.000 zł
* poprosiliśmy w konkursie Powiat o 7.000 zł dotacji
* nasz wkład własny do tego turnieju to 5.000 zł
* turniej 2 dniowy
* 20 drużyn - łącznie 200 zawodników
* grają na 2 halach jednocześnie !
* w turnieju biorą udział najlepsze zespoły z bliskiego nam sąsiedztwa: Slovan Liberec (wtedy mistrz Czech), FK Jablonec (grał w europejskich pucharach), Energie Cottbus, Hertha Berlin, a z polskich zespołów: Zagłębie, Śląsk, Miedź + zespoły z Bolesławca.
* strona internetowa turnieju w 3 językach
* tłumacze dla przyjezdnych zespołów
* medycy, sędziowie, wolontariusze
* relacje live na stronie turnieju
* nagrody dla wszystkich 200 zawodników
* wyżywienie dla wszystkich uczestników

Zrób to za 1500 zł. W sumie może dobrze że głosowałeś za tym żeby ten turniej się nie odbył, bo wybawiłeś nas z ciężkiej roboty którą mielibyśmy przy tym turnieju. A po jego zakończeniu jeszcze wiadro pomyj na głowę w internecie.

Ale jak jesteś taki asior to może rusz się ze stołka na którym zasiadasz, przyjdź jutro po 1500 zł i zrób taki turniej jak to co chcieliśmy zrobić. Dokładnie taki sam.

I na przyszłość to podpisz się chociaż inicjałami, żeby ludzie wiedzieli komu zawdzięczają, że ich dzieci w 2013 roku nie mogły zagrać z tymi zespołami, które wyżej wymieniłem.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza