Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policja prosi o pomoc
11416
#SzatanPlan nieaktywny
16 stycznia 2014r. o 20:08
~SIOSTRA ZAGINIONEGO napisał(a): Gdyby zabalował to byśmy o tym wiedzieli, może Ty taki jesteś ale nie On.Jesli tak bardzo Cię to bawi to nie życzę sobie abyś się tu wypowiadał. z Góry dzięki.


1. ZabalowałA - jestem kobietą;
2. Wskaż fragment mojej wypowiedzi dowodzący, że mnie to bawi to wtedy będziemy mówić o nabijaniu się z tak poważnej sprawy;
3. Balowanie nie jest niczym złym i nie uważam, bym takim stwierdzeniem mogła jakkolwiek Cię zranić.

Po prostu każdy jest człowiekiem, ma do tego prawo i nie jest to niczym złym, ale skoro uważasz, że to nie w Jego stylu to w to wierzę. Znasz Go lepiej, ale też nie ma co się spinać. ;-) Mam nadzieję, że szybko się odnajdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
16 stycznia 2014r. o 20:28
Ludzie, nie ma czegos takiego jak czekanie np 24h zeby zglosic zaginiecie. Kazdy ma prawo zglosic natychmiast. Liczy sie kazda sekunda. Jezeli ktos ma podstawy do obaw a jak widac podstawy sa, bo inaczej nie bylo by ogloszenia to pomozmy szukac. Moze ktos widzial, slyszal cos...

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolezanka siostry niezalogowany
16 stycznia 2014r. o 22:38
Mam nadzieję, że Patryk szybko się znajdzie :/
Ludzie, pomóżcie szukać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AMIEE niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 13:05
Zaginiony prowadzi swoj biznes w Szczytnicy i tutaj jest wszystkim znany, dlatego poszukiwania sa na terenie powiatu bolesławieckiego.Policja o tym dobrze wie i powinna poinformować, jesli liczy na wsparcie ludzi , którzy mogą cokolwiek wiedzieć na temat zaginiecia . !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwatorka niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 18:16
Mężczyzna się odnalazł....nic mu nie jest...dlaczego mnie to nie dziwi?????
I nie sądzę, żeby był zadowolony z zadymy która powstała wokół jego osoby...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 20:07
~obserwatorka napisał(a): Mężczyzna się odnalazł....nic mu nie jest...dlaczego mnie to nie dziwi?????
I nie sądzę, żeby był zadowolony z zadymy która powstała wokół jego osoby...



Dobrze ,że się odnalazł ,czy zadowolony z "zadymy"? nie wiadomo,ale chyba tak ,bo miło jest wiedzieć ,ze ktoś nas kocha i martwi się o nas ,ciekawe tylko czemu sie nie odzywał do zmartwionej siostry.Ja bym sie tez martwiła i nie wiadomo co wyobrażała ,gdyby ktos mi bliski przestał się odzywać ,choć zawsze to robił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wyindywidualizowany niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 22:17
Nieźle musiał balować. Mnie to nawet pies z kulawą nogą nie szuka :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 22:25
No już nie przesadzaj bo mi się Ciebie jeszcze żal zrobi,już nie udawaj żes taki opuszczony przez wszystkich ;) :P

Zmoderowano 18.01.2014 godz.18:18 - powód: błędne i zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza