Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niepowtarzalne spotkanie integracyjne
~kaj niezalogowany
25 stycznia 2014r. o 22:30
Aga- pakowanie w torby ze wspolnego stołu mamy we krwi.Poobserwuj co sie dzieje na wspolnych zabawach.a nawet weselach Zenada .I wcale ci co pakują to nie z biedy tylko z przyzwyczajenia Tacy jestesmy i już sie nie zmienimy trzeba sie pogodzic albo nie chodzić na te spedy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~on niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 7:03
Ostatnia fotka idealnie obrazuje integrację. Razem ale osobno;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 8:54
na samym początku vice ktoś przywitał vice jakiś tam co trwało prawie pół godziny

póżniej arcybiskup wygłosił przydługawe kazanie skierowane do osób niepełnosprawnych i ich nieco zmęczył

co do poczęstunku to kanapek było za mało ,ciasto z zakalcem ,w bigosie znalazłem muchę a herbata niedosłodzona


paczki prezenty miały być dla dzieci ale przy odbieraniu widziałem milusińskich i to wielu co najmniej po pięćdziesiątce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 9:22
nie ważny wiek, grunt, że milusińscy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Vivd niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 10:29
Panie Kazimierzu, z całym szacunkiemj...PROSZĘ NIE ROBIĆ TYCH FILMIKÓW ! ! !
M A S A K R A ! ! !
Bez filmików było lepiej !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~awe niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 10:47
Ale na fimikach widać kto z kim się integruje, niepełnosprawni z niepełnosprawnymi i swoimi rodzinami a samorządowcy z samorządowcami co nie wyklucza, że to też niepełnosprawni przecież nie każdą niepełnosprawność widać gołym okiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
26 stycznia 2014r. o 10:50
:D :D

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pani O niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 11:18
parokrotnie jako pomocnik bywałam w minionych latach na tej "zacnej uroczystości". jak już wcześniej pisałam jest to moim zdaniem bicie piany przed wyborczej. państwo z powiatu robią sobie dobrze i tyle. przy okazji niepełnosprawnym dostają się jakieś nędzne ochłapy. nikt tam za bardzo nie przejmuje sie ani ich komfortem ani bezpieczeństwem. A że jedzenie znika? no a jak ma nie znikać jak z wysokości zasiłku opiekuńczego, to na co dzień, na takie rarytasy większości tych rodzin po prostu nie stać? A teraz możesz mnie Panie Moderatorze zmoderować za niepolityczne wypowiedzi.... :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza