Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niepowtarzalne spotkanie integracyjne
9714
#BPM nieaktywny
26 stycznia 2014r. o 11:24
Czternaste juz spotkanie, a Pan dziennikarz pyta jaki jest cel spotkan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 11:33
Szanowna Pani O jak sama pani pisze że kilkakrotnie pracowała tam jako pomocnik i nagle tyle jadu w pani wypowiedzi czyżby nie dało się już nic wynieść w torbie ,takimi ludźmi po prostu się brzydzę ,zaznaczam że nigdy nie uczestniczyłem w tych spotkaniach ,jednak uważam je za dobrą sprawę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obłuda niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 11:53
Ciekawi mnie czy Relich znowu po nocy przepakowywał paczki jak w zaszłym roku żeby podkreślić że część paczek to jego zasługa,wkładał podarki do toreb z logo Nowogrodźca,nawet tam szuka wyborców,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 11:59
~obłuda napisał(a): Ciekawi mnie czy Relich znowu po nocy przepakowywał paczki jak w zaszłym roku żeby podkreślić że część paczek to jego zasługa,wkładał podarki do toreb z logo Nowogrodźca,nawet tam szuka wyborców,


Widzę, że Relich zawładnął całym twoim umysłem. Śnisz też o nim ?? Uważaj, bo grozi ci obsesja :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pani O niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 12:10
hahahaha! szanowny xyz: trzeba zobaczyć na własne oczy żeby móc komentować! jadu we mnie nie ma prawie...jest za to dużo rozczarowania. właśnie dla tego że pokusiłam sie parokrotnie aby wesprzec własną pracą tą imprezę. A co do wynoszenia ...( skoro już raczył Pan poruszyć ten żartobliwy wątek :P ) nie miałam dużej torby a do małej zmieścił sie tylko jeden pączek! ;( tak! niestety i słuszna racja ze z tąd moja reakcja hehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Prawda niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 12:34
Pani o , dobrze że Pani pisze trafne uwagi . Myślę , że większość widzi jak funkcjonuje władza , jak działają układy i czemu służą takie spotkania, to tylko przykrywka ;( Polityka polityka i tylko polityka zamydlona kościołem i niepełnosprawnymi. Żałosne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
26 stycznia 2014r. o 17:19
Szlachetni VIP-owie, dlaczego nie chcecie byc razem z osobami, ktore sie integruja. Wasz oddzielny stol "integracyjny" zerwal lancuch integracji. Stworzyliscie, chce wierzyc ze nie swiadomie, "limes et fimbria".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pytanko jeno niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 18:30
A ta Pani z aparatem to po co, niepełnosprawna chyba nie, na ViP-a nie wygląda, z herbatką i kanapkami nie lata między stołami. Chyba po to, żeby harcerki wrzucić na odczepnego?

Co do "gęstości' uczestników to racja, ciekawe co by się stało, jakby wydarzyło się jakieś nieszczęście, ViP-y przy drzwiach to może by zdążyli a reszta - tłum do zdjęć?

Może w przyszłym, okrągłym 15 spotkaniu ViP-ów posadzić po kilku do każdego stołu, to wtedy może wreszcie by się spotkanie nazwało integracyjnym?

Przemówienie Starosty długie, bo się w telewizji lokalnej trzeba pokazać przed wyborami. Tylko jakoś dziwnym trafem zapomniał szef o swoim koalicjancie, Panu Chwojnickim a ten w powiecie odpowiada przecież za pomoc społeczną, dziwne a może coś przed imprą zazgrzytało... .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza