Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kwaśniewski nowym starostą?
~ niezalogowany
9 lutego 2014r. o 16:41
porządny człowiek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
9 lutego 2014r. o 16:44
Daro tygrysie nie patrz tak na mnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ubu niezalogowany
9 lutego 2014r. o 20:09
Jeśli zostanie Starostą to będzie lepiej bo :
1. Jest skromy,
2. Nie będzie jeździł do W-wy tak często jak Przybylski,
3. Był urzędasem więc zna rzemiosło,
4. Przez lata członkowania dowiedział się co i gdzie w trawie piszczy,
5. Mimo lat członkowania (i to etatowego) nie pozbył się zdrowego rozsądku,
6. Punktuje Prezia i nie ma wobec niego kompleksów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~,,Fan" - P.e-łO. niezalogowany
9 lutego 2014r. o 20:32
~~007 napisał(a): Jestem z siebie dumny !!!. Mam racje wylała się esensja polskich zachowań. Lubimy liczyć pieniądze innym i nienawidzimy ludzi sukcesu. Na marginesie - znam Józka Katę i myślę ,że jak się postara to zostanie burmistrzem Nowogrodźca pod warunkiem, że mnie nie pominie. Dobry fachowiec musi zarabiać, jak będziemy oszczędzać na dobrych to będziemy mieć złych- proste?.



Cytuję:,,Jestem z siebie dumny!!!Mam racje..."
Tylko wy w swoim zadufaniu mówicie jacy to jesteście,,fachowi" i ,, dobrzy" - bo cala reszta naszego narodu według was jest zła...
Jakież to ŻAŁOSNE i typowo platformerskie myślenie - po prostu ŻENADA !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~007 niezalogowany
9 lutego 2014r. o 20:51
Ale jaja- jeszcze bardziej jestem z siebie dumny: 1 jestem bezpartyjny, nie głosuje na PO, nie działam w żadnej organizacji, nie głosuje bo od lat w tym momencie nie ma mnie w kraju. Pan/Pani "Fan"-e-IO umocnił mnie w przekonaniu, że jestem dobrym obserwatorem sceny politycznej lokalnej. Ja tylko niektórych znam i piszę co czuje . Takich ludzi jak Fan trzeba unikać bo tacy ludzie nie rozumieją demokracji za inne zdanie wsadzali by do ciupy. Jeżeli demokratycznie ktoś otrzymał władzę to tylko demokratycznie można mu ją odebrać. Kapito ?. Wyluzuj Fan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2014r. o 22:43
To miasto staje się z każdym dniem, bardziej obce dla rodowitych Bolesławian.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2014r. o 23:51
~~007 napisał(a): Ale jaja- jeszcze bardziej jestem z siebie dumny: 1 jestem bezpartyjny, nie głosuje na PO, nie działam w żadnej organizacji, nie głosuje bo od lat w tym momencie nie ma mnie w kraju. Pan/Pani "Fan"-e-IO umocnił mnie w przekonaniu, że jestem dobrym obserwatorem sceny politycznej lokalnej. Ja tylko niektórych znam i piszę co czuje . Takich ludzi jak Fan trzeba unikać bo tacy ludzie nie rozumieją demokracji za inne zdanie wsadzali by do ciupy. Jeżeli demokratycznie ktoś otrzymał władzę to tylko demokratycznie można mu ją odebrać. Kapito ?. Wyluzuj Fan.


Józek po co te czary mary, Tu jestes już spalony. Wiecej dla gminy zrobisz z punktu Wrocławia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OJ TAM OJ niezalogowany
10 lutego 2014r. o 9:34
to wszystko śmierdzi na odległość.to dlatego dzisiaj cezary pojechał do warszawy oddać hołd donaldowi.a schetyna tylko notuje zdrajców.

Zmoderowano 10.02.2014 godz.9:48 - powód: caps lock (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza