Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dr. Korolik - opinie

~~Beata niezalogowany
26 maja 2022r. o 14:18
~~Brudnozielona Stokrotka napisał(a):
Ktoś napisał: ~Sylwia napisał(a): Witam
Ja też bardzo polecam Dr Korolika. Mój mąż chorował na zespół jelita drażliwego od urodzenia. Nikt nie umiał mu pomóc, aż trafiliśmy do Dr. Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziamy, że jest to specyficzny Lekarz ale stosując się do jego zaleceń udało Nam się wyleczyć ta dolegliwość w 2 lata. Teraz mąż może spokojnie jeść wszytsko i jego układ pokarmowy nie robi żadnych problemów. A jeśli chodzi o dżemik to do tej pory jemy, jest bardzo dobry i pomaga utrzymać stan zdrowia. Naprawdę gorąco polecam, ten Lekarz zmienił Nasze życie, naprawdę, bo ta dolegliwość bardzo utrudniała codzienne obowiązki.



Można się z Pania jakoś zkontaktować? mam pytanie dotyczace leczenia'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwony Słoneczniczek niezalogowany
31 maja 2022r. o 0:03
~ewz napisał(a): Sylwia ,możesz podać nazwę tej herbatki,bym sobie kupiła taką,bardzo proszę.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwony Słoneczniczek niezalogowany
31 maja 2022r. o 0:06
~~Rdzawoczerwony Słoneczniczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~ewz napisał(a): Sylwia ,możesz podać nazwę tej herbatki,bym sobie kupiła taką,bardzo proszę.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwony Słoneczniczek niezalogowany
31 maja 2022r. o 0:20
~Pacjentka. napisał(a):
Ktoś napisał: ~anno napisał(a): Ja tez wybieram sie do /dr Korolika. Czy moze ktoś wie ile kosztuje gastroskopia no i czy dr robi ją przeznosowo czy gardło gdyz na jego stronie jest tylko wzmianka iz przzenosowo. Czy ktos miał ja u niego robiona już? Jakie przezycia?



Ja jezdzę już 4 rok do doktora. Gastroskopia jest do przeżycia jeżeli robiona jest przez nos!! 100% lżej niż przez gardło!
Przed każdą kontrolną gastroskopią już się nie boje.
W zeszłym roku kosztowała 150 zł. teraz nie wiem.
Kupuję u doktora bardzo dobry dzem gruszkowy i rano ze śniadaniem małą łyżeczkę zajadam i cały dzień nie mam kłopotów trawiennych. Podkreślę,że chorowałam na wrzody, reflux oraz żółdz zarzucała Mi do żołądka. Zostałam wyleczona i nie mam teraz dolegliwości żołądkowych.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny Buk niezalogowany
31 maja 2022r. o 7:08
~~Rdzawoczerwony Słoneczniczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~Pacjentka. napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~anno napisał(a): Ja tez wybieram sie do /dr Korolika. Czy moze ktoś wie ile kosztuje gastroskopia no i czy dr robi ją przeznosowo czy gardło gdyz na jego stronie jest tylko wzmianka iz przzenosowo. Czy ktos miał ja u niego robiona już? Jakie przezycia?



Ja jezdzę już 4 rok do doktora. Gastroskopia jest do przeżycia jeżeli robiona jest przez nos!! 100% lżej niż przez gardło!
Przed każdą kontrolną gastroskopią już się nie boje.
W zeszłym roku kosztowała 150 zł. teraz nie wiem.
Kupuję u doktora bardzo dobry dzem gruszkowy i rano ze śniadaniem małą łyżeczkę zajadam i cały dzień nie mam kłopotów trawiennych. Podkreślę,że chorowałam na wrzody, reflux oraz żółdz zarzucała Mi do żołądka. Zostałam wyleczona i nie mam teraz dolegliwości żołądkowych.

Czyli dzemik leczy? Super.
Ciekawe, może nie jest Pani wg chora?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Nasturcja niezalogowany
31 maja 2022r. o 7:34
~~Brunatny Buk napisał(a):
Ja jezdzę już 4 rok do doktora. Gastroskopia jest do przeżycia jeżeli robiona jest przez nos!! 100% lżej niż przez gardło!
Przed każdą kontrolną gastroskopią już się nie boje.
W zeszłym roku kosztowała 150 zł. teraz nie wiem.
Kupuję u doktora bardzo dobry dzem gruszkowy i rano ze śniadaniem małą łyżeczkę zajadam i cały dzień nie mam kłopotów trawiennych. Podkreślę,że chorowałam na wrzody, reflux oraz żółdz zarzucała Mi do żołądka. Zostałam wyleczona i nie mam teraz dolegliwości żołądkowych.

Skoro została Pani wyleczona to po co nadal te wizyty i gastroskopie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Migdałowiec niezalogowany
31 maja 2022r. o 8:25
~~Rdzawoczerwony Słoneczniczek napisał(a): Z przyzwyczajenia , w gabinecie każe się rozbierać a ja zgrabna laska jestem.

To ja mogę Cię za pół ceny przebadać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowa Szydlica niezalogowany
2 września 2022r. o 20:59
~anno napisał(a): Ja tez wybieram sie do /dr Korolika. Czy moze ktoś wie ile kosztuje gastroskopia no i czy dr robi ją przeznosowo czy gardło gdyz na jego stronie jest tylko wzmianka iz przzenosowo. Czy ktos miał ja u niego robiona już? Jakie przezycia?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza