Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Podnośnik nożycowy

5763
#partycyp nieaktywny
22 lutego 2014r. o 10:25
czy ktoś się orientuje gdzie coś takiego mogę wynająć na terenie Bolesławca lub bliskiej okolicy?? taki bez operatora . Będę wdzięczna
PS głupie komentarze proszę od razu sadzić sobie w d.... nie są mi potrzebne


Dopisane 22.02.2014r. o godz. 10:25:

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TAJGA/ niezalogowany
22 lutego 2014r. o 12:26
Tak wszyskie warsztaty aż płoną chęcią użyczenia ci za 10 zł za dzień podnośnika jak warsztat za godz używania podnośnika zarabia 100zł.śmieszny temat.wykop sobie kanał skorzystaj z niego a potem go zasyp. :* ten z lewej to dupa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2014r. o 12:38
partycyp napisał(a): czy ktoś się orientuje gdzie coś takiego mogę wynająć na terenie Bolesławca lub bliskiej okolicy?? taki bez operatora . Będę wdzięczna
PS głupie komentarze proszę od razu sadzić sobie w d.... nie są mi potrzebneDopisane 22.02.2014r. o godz. 10:25: :]



w dobrej jest człowiek który kiedyś wypożyczał takie urządzenia ale jeśli nie masz uprawnień na podnośnik to możesz zapomnieć,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2014r. o 12:58
W Dobrej dalej jest firma ktora wypozycza takie podnosniki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szukający niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 10:54
Szukam podnośnika nożycowego do wynajęcia na terenie powiatu bolesławieckiego. Potrzebuję podnośnik o wysokości roboczej 14 m. Czy orientuje się ktoś czy w Bolesławcu uda mi się to wynająć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 11:22
Przeciez masz napisane post wyzej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marcin niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 20:53
Zajrzyj tutaj http://www.dzwigi-uniwersal.pl , powinno tam być to , czego szukasz, firma ma naprawdę bogatą ofertę w tym zakresie, poza tym działa na rynku już tyle lat, że samo to świadczy o ich solidności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 21:10
http://platformy-robocze.pl/?page_id=1452
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.