Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Same sobie
~kajtek niezalogowany
23 lutego 2014r. o 7:56
Nie wiedziałem Kazimierz, że Pani Antonina zmieniła nazwisko.
Dzięki za info ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iwona niezalogowany
23 lutego 2014r. o 8:08
Pani Tosiu fajnie ,że jest Pani w naszym Bolesławcu...pozytywna POSTAĆ naszego miasta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2677
#tastula nieaktywny
23 lutego 2014r. o 13:14
Na pewno fajna impreza, ale czy w tym roku będzie taniej, bo w tamtym było chyba 80 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
23 lutego 2014r. o 13:54
Niestety zanika, Panie Kazimierzu ;( ;( ;( . A było tak pięknie ;( ;( ;(



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
23 lutego 2014r. o 19:47
tastula napisał(a): Na pewno fajna impreza, ale czy w tym roku będzie taniej, bo w tamtym było chyba 80 zł.


Dziewczyny Przyjdzie do SON na Parkową my sie bawimy za 50 zł przy muzyce na zywo 3 gorące posiłki, przystawki i fajny lokal.Problem w tym ze nie wiem czy jeszcze są miejsca ale nie zaszkodzi sprawdzic bo bawimy sie super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
23 lutego 2014r. o 19:51
~iwona napisał(a): Pani Tosiu fajnie ,że jest Pani w naszym Bolesławcu...pozytywna POSTAĆ naszego miasta

Pani Iwono jeszcze Pani niezna Pani Tosi jak kikanaście lat temu zrobiłem malą konkurencje to przed rozpoczęciem działalności pani w urzedzie skarbowym wiedziała już co ma być gdzie i czy mam działalność :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 lutego 2014r. o 20:26
dziwna ,,ciekawa,, wybiórczość... :D
komuna to samo zło ale ,,komunistyczne,, święto już cacy... :D

chyba że to święto tylko dla komunistek...tylko że dzisiaj albo już nie żyją albo żadna się nie przyzna do przynależności do ,,jedynie słusznej,,... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
23 lutego 2014r. o 20:41
falco napisał(a): dziwna ,,ciekawa,, wybiórczość... :D
komuna to samo zło ale ,,komunistyczne,, święto już cacy... :D

chyba że to święto tylko dla komunistek...tylko że dzisiaj albo już nie żyją albo żadna się nie przyzna do przynależności do ,,jedynie słusznej,,... ;)


Tacy jak Ty ze swieta 1-listopada tez zrobią swieto komunistyczne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza