Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Spuszczanie psów ze smyczy

~mieszkaniec Boleslawca. niezalogowany
26 lutego 2014r. o 12:50
w 100 % popieram zdanie Pani Radnej. Nie raz miałem niezbyt miłe spotkanie z nieokiełznanym psem, nad którym właściciel nie panuje. Psy powinny być prowadzone na smyczy i w kagancu. Pies może być lagodny a jeden raz zaatakować. Poza tym pozostaje jeszcze kwestia sprzątania po swoim psie. Najchętniej wymazalbym w obchodach psich jego właściciela, które nie sprząta po swoim pupilku. I proszę nie mówić, że nie lubię psow bo nie jest to prawdą. Sam chcę kupić dziecku pieska ale czekam aż moja córka do tego dojrzeje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lepszy mieszkaniec Bolesławca niezalogowany
26 lutego 2014r. o 13:06
Nie macie czym się zajmować? Może zrobicie coś z rachunkami za wodę. Kwoty opłat są astronomiczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
26 lutego 2014r. o 13:10
Oho chyba zacznie się w bolesławcu lepiej żyć, a to wszystko dzięki fioletowej damie. DZ-IĘ-KU-JE-MYYYYY !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
26 lutego 2014r. o 13:11
~Lepszy mieszkaniec Bolesławca napisał(a): Nie macie czym się zajmować? Może zrobicie coś z rachunkami za wodę. Kwoty opłat są astronomiczne.
Mydlenie oczu narodowi polskiemu przez ść media jest codzienną praktyką stosowaną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2014r. o 13:53
Panie redaktorze proszę zamknąć tu możliwość wypowiedzi, bo temat się powiela. O tym samym piszemy na forum o wypowiedzi radnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Thor niezalogowany
26 lutego 2014r. o 14:52
A gdzie Pani Radna jest empatia i miłosierdzie ? Co ? Do kościółka chodzimy, ale nie za bardzo wiemy po co.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2014r. o 14:57
A może zajmiemy się spółką rehabilitacyjną? ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2014r. o 16:06
~mieszkaniec Boleslawca. napisał(a): w 100 % popieram zdanie Pani Radnej. Nie raz miałem niezbyt miłe spotkanie z nieokiełznanym psem, nad którym właściciel nie panuje. Psy powinny być prowadzone na smyczy i w kagancu. Pies może być lagodny a jeden raz zaatakować. Poza tym pozostaje jeszcze kwestia sprzątania po swoim psie. Najchętniej wymazalbym w obchodach psich jego właściciela, które nie sprząta po swoim pupilku. I proszę nie mówić, że nie lubię psow bo nie jest to prawdą. Sam chcę kupić dziecku pieska ale czekam aż moja córka do tego dojrzeje.
Tak jest,niedawno,zaatakował mnie pies na smyczy,ale bez kagańca,właściciel zapewniał,on jest spokojny nic nie zrobi.Straż Miejska powinna karać mandatem właścicieli psów bez kagańców i bez smyczy oraz nie sprzątaniu po swoim psie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza