Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Spuszczanie psów ze smyczy

~ niezalogowany
26 lutego 2014r. o 21:19
~- napisał(a): tyle sie mówi o tym,że pies nie może być wiązany na łańcuchu, że należy zapewniać mu przeróżne warunki sprzyjające jego życiu, a tu nagle nie spuszczać z łańcucha, może pani Babińczuk niech wychodzi na spacer w kagańcu i na łańcuchu, to będzie na pewno humanitarne.Osobiście mam psa rasy doberman,niesamowicie inteligentny.Mam też dla niego kojec i duże podwórko, żeby mógł się wyganiać.Jest również tabliczka na furtce informująca o obecności psa.MIałam też taką sytuacje; przyszedł do mnie pan ,dodam że ze straży miejskiej,ale nikogo nie było w domu,pies był wypuszczony , jak wspomniałam inteligentny i wejść pozwolił ale wyjść już nie,dobrze że podjechałam pod dom w tym momencie .NIech ktoś mi powie kto tu jest niemądry,a wybierając psa nalęży przemyśleć jakie możemy zapewnić warunki.Nie bierzemy do mieszkania w bloku psa olbrzyma,nie dajmy się też zwariować ,żeby jakiemuś maleństwu zakładać kaganiec i smycz. Pamiętajmy,że psy są inteligentne ,bez powodu nie atakują.




Psa masz inteligentnego ? A jak jest z Tobą? Bez względu na to czy zgadzasz się z panią radną czy nie ,nie przekręcaj jej nazwiska .A jeżeli nie wiesz jak ta kobieta się nazywa to nie wymieniaj z godności bo to nie ładnie tak pisać nie wiedząc jak się kto właściwie nazywa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jax01 niezalogowany
26 lutego 2014r. o 23:39
he,he.joke jakiś.Zakaz jak dla mnie może obowiązywac w pełni.Kto i jak będzie kontrolował to, że spuściłem psa ze smyczy w miejscu "mało uczęszczanym" ???Które to miejsca? jak jest definicja miejsca mało uczęszczanego ? gdzie konczy sie miejsce mało uczęszczane, a gdzie zaczyna - gdzie mój pies może biegac bez smyczy, a gdzie nie ??? Śmiechu warte :))))))))))).Pani Babibjczuk, wyrazy współczucia, na głupote nie ma rady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa Browarczyk niezalogowany
27 lutego 2014r. o 9:19
Może ZAKAZ SPUSZCZANIA PSÓW ze SMYCZY (ze względu na brak kontroli nad psem), rozszerzyć na radnych spuszczonych z wyborczej smyczy, nad którymi wyborcy już dawno stracili kontrolę. Każdy sądzi po sobie Pani Radna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hemi niezalogowany
27 lutego 2014r. o 10:37
Po co dwa te same tematy ? Burdel niepotrzebny sie robi :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ANIMALS niezalogowany
27 lutego 2014r. o 12:07
Uważam to za bestialstwo. Psiaki i tak w większości są biedne bo mieszkają na kilku metrach. Mają kochających właścicieli, którzy nie mają dużych mieszkań i biedaki nie mogą nawet pohasać na wolnym powietrzu? To jakiś absurd. To, że radna nie potrzebuje ruchu nie oznacza że biedne zwierzaki też nie!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stulejka niezalogowany
27 lutego 2014r. o 14:18
~ napisał(a): Czy ten pomysł dotyczy również Yorka? Jak mam mu założyć kaganiec.


Proponuję od dupy strony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Teo niezalogowany
28 lutego 2014r. o 0:44
Animals.. puknij sie w głowe najlepiej cegłą! Bestialstwo? Znasz znaczenie tego słowa w ogóle?? To że ktoś mieszka na 40m2 i bierze sobie psa skazując go na taką klatkę oraz sąsiadów na ciągłe upierdliwe i nie di zniesienia szczekanie - to chyba jest bestialstwo!!!
A redaktorowi gratuluje odpowiedzi dotyczących sondy. -pewnie mama Ci zawsze kazała trzeć czoło ale zapomniała powiedzieć że głupoty i tak nie zetrzesz.
To bardzo dobry pomysł! Psy wśród ludzi powinny chodzić na smyczy i w kagańcu, mam nadzieje że w końcu ktoś się weźmie za to! Jeszcze troche a zwierzęta bedą mogły więcej niż ludzie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2014r. o 8:35
~też tylda napisał(a):
~ napisał(a): ...W Bolesławcu opłaty te są wysokie, w porównaniu z opłatami w innych miastach.


tzn w porównaniu z jakimi miastami? Proszę o przykład.


Warszawa - 1 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza