Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Spuszczanie psów ze smyczy

4560
#Wiolizna nieaktywny
26 lutego 2014r. o 16:48
Ja proponuję radnym pomyśleć nad menelstwem w parkach i placach zabaw. To gorsze od psich odchodów, ale faktycznie, też jest rażące.

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
26 lutego 2014r. o 17:49
tyle sie mówi o tym,że pies nie może być wiązany na łańcuchu, że należy zapewniać mu przeróżne warunki sprzyjające jego życiu, a tu nagle nie spuszczać z łańcucha, może pani Babińczuk niech wychodzi na spacer w kagańcu i na łańcuchu, to będzie na pewno humanitarne.Osobiście mam psa rasy doberman,niesamowicie inteligentny.Mam też dla niego kojec i duże podwórko, żeby mógł się wyganiać.Jest również tabliczka na furtce informująca o obecności psa.MIałam też taką sytuacje; przyszedł do mnie pan ,dodam że ze straży miejskiej,ale nikogo nie było w domu,pies był wypuszczony , jak wspomniałam inteligentny i wejść pozwolił ale wyjść już nie,dobrze że podjechałam pod dom w tym momencie .NIech ktoś mi powie kto tu jest niemądry,a wybierając psa nalęży przemyśleć jakie możemy zapewnić warunki.Nie bierzemy do mieszkania w bloku psa olbrzyma,nie dajmy się też zwariować ,żeby jakiemuś maleństwu zakładać kaganiec i smycz. Pamiętajmy,że psy są inteligentne ,bez powodu nie atakują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2014r. o 17:54
Mam pytanie - na co przeznaczane są pieniądze z opłat od posiadania psa? W Bolesławcu opłaty te są wysokie, w porównaniu z opłatami w innych miastach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2014r. o 19:49
Czy ten pomysł dotyczy również Yorka? Jak mam mu założyć kaganiec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~j niezalogowany
26 lutego 2014r. o 19:51
~mieszkaniec Boleslawca. napisał(a): w 100 % popieram zdanie Pani Radnej. Nie raz miałem niezbyt miłe spotkanie z nieokiełznanym psem, nad którym właściciel nie panuje. Psy powinny być prowadzone na smyczy i w kagancu. Pies może być lagodny a jeden raz zaatakować. Poza tym pozostaje jeszcze kwestia sprzątania po swoim psie. Najchętniej wymazalbym w obchodach psich jego właściciela, które nie sprząta po swoim pupilku. I proszę nie mówić, że nie lubię psow bo nie jest to prawdą. Sam chcę kupić dziecku pieska ale czekam aż moja córka do tego dojrzeje.


zrób wszystkim przysługę i nie kupuj psa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
26 lutego 2014r. o 19:53
~ napisał(a): Tak jest,niedawno,zaatakował mnie pies na smyczy,ale bez kagańca,właściciel zapewniał,on jest spokojny nic nie zrobi.Straż Miejska powinna karać mandatem właścicieli psów bez kagańców i bez smyczy oraz nie sprzątaniu po swoim psie.


każdy właściciel prawnie odpowiada za to co zrobi jego pies - pozwij do sądu właściciela psa, który Cię zaatakował. Uwierz mi sprawa będzie krótka. Trzeba umieć korzystać ze swoich praw.

Zmoderowano 26.02.2014 godz.20:25 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
26 lutego 2014r. o 20:27
~ napisał(a): ...W Bolesławcu opłaty te są wysokie, w porównaniu z opłatami w innych miastach.


tzn w porównaniu z jakimi miastami? Proszę o przykład.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2014r. o 21:10
Jak nie stać na opłaty to poco pies.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.