Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protasiewicz raus! – czyli coś o naszym polskim piekle
211
skorn
1 marca 2014r. o 0:07
kc napisał(a):
magnum44 napisał(a): Do rzeczy. Jestem pewna, że J. Protasiewicz nie użyłby nigdy takich słów gdyby był trzeźwy !
Ktoś wcześniej napisał, że szlachectwo zobowiązuje. Trzeba je jednak mieć!


A jakich on słów użył


Pewnie nigdy się tego nie dowiemy. Przydałoby się niezalezne źródło.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6807
#cemoi07 nieaktywny
1 marca 2014r. o 1:03
Raus znaczy - na zewnątrz. Protasiewicz widać tak samo głupi jak Jasio! Celnik mówił po niemiecku i po niemiecku najkulturalniej jak to być może, mówi się - RAUS bitte!, a u lekarza bardzo często słyszy się - HAENDE HOCH! und husten bitte! i nie znaczy to, że zaraz mnie rozstrzelają! a gdy kierowca powie, że -hat eine scharfe KURVE genommen - nie znaczy, że zerżnął ostrą dziwkę, tylko, że wszedł w ostry zakręt!

Jak się słucha nieznanego języka, to się nie pyskuje, że ma się głupie skojarzenia!


Dopisane 01.03.2014r. o godz. 01:03:

... bo Jasiowi wszystko z DUPĄ się kojarzyło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2014r. o 5:38
szkoda ze jeszcze (...) mu nikt nie spuscil

Zmoderowano 01.03.2014 godz.18:24 - powód: topposting oraz ulgaryzm (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
1 marca 2014r. o 9:20
Od kilkudziesięciu lat przekraczam granice w różnych kierunkach i wiem, że służby graniczne, celne powinny reagować na wszelkie podejrzenia w tym i zgłaszane im nieprawidłowości. Ja osobiście nie współczuję Protasewiczowi. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Wielokrotnie widziałem w samolotach, samochodach ludzi będących pod wpływem i służby graniczne, obsługa w samolotach są do tego zjawiska przyzwyczajone, ale do czasu. Gdy osoba będąca pod wpływem dostaje tzw. małpiego rozumu musi być reakcja. My znamy wersję posła, który podczas konferencji prasowej sprawiał wrażenie jakby jeszcze nie doszedł do siebie po tych dwóch buteleczkach dobrego winka wypitego w "niebie".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
1 marca 2014r. o 10:04
Pamiętacie "awanturę " z J.M Rokitą ? "Niemcy mnie biją"!!
Ten po trzeźwemu siary narobił :)


Ziemia dla ziemniaków :) Burakom "raus"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
1 marca 2014r. o 10:18
Moim zdaniem Protasiewicz miał rację. Szkoda tylko, że wypił dwa wina.

Wypił dwa wina, wina Tuska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tak masz racje niezalogowany
1 marca 2014r. o 10:42
Postawa
Obywatelska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szukający prawdy niezalogowany
1 marca 2014r. o 10:58
Ja polecam obejrzeć tego pana on mówi jak jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.