Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

nago w saunie

~~saunowicz niezalogowany
8 października 2017r. o 17:08
Ponownie odwiedziłem termy w Bolesławcu. Sprawdzić czy coś się zmieniło. Jako jedyny byłem nagi w saunie i ręcznik pod doopą! Pewnie jako jeden umyłem się po saunie i nie zapiertalołem do jacuzzi spłukać pot. Co by nie mówić wasze "hageny" czy "fiołkowe zakątki" po pobycie w saunie w stroju kostiumie są dokumentnie pobrudzone wydzieliną z pod pach i pachwin. Pranie odbywa się tuż po wyjściu z sauny a wstąpieniu do basenu. To taka polska tradycja. Kiedyś też kupczyno za chałupą a te nowoczesne zachodnie kupczycze w domach to to wiesz gdzie sobie wsadź. Nie mów więc że postęp z kultury zachodu to coś co nas Polaków zuboży. Nie mówiąc już o tym że te sauny w dużej mierze powstały za zachodnie subwencje. "Polskie bydło 'wkrótce zajedzie je i nowe deski swoim brudem. dziękuje za uwagę

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 października 2017r. o 17:58
Chyba coś mnie ruszyło i muszę napisać na tym forum, jak to mówią: nie chcę ale muszę...;) Ostatnio, gdzie odwiedzałem swoje rodzinne miasto, piękny Bolesławiec, wstąpiłem też do Orki. Jak wyżej wspomniałem, muszę to napisać, bo nie mogę wyjść z podziwu, jak zachowują się niektórzy ludzie. Ruszają mnie 2 rzeczy: 1) wspomniana w temacie sauna... hah nie wiem, jak to opisać, ale ludzie, którzy siedzą w strojach kąpielowych, a mężczyźni w slipach, bądź jeszcze śmieszniej, w spodenkach do kolan. Jak przystało na saunę, rozebrałem się do naga, a ręcznik pod tyłek. Ludzie... nigdy nie czułem się aż tak zjedzony wzrokiem, aż po niemiłym geście jednego z panów, zasłoniłem się. Ludzie, jeżeli nie wiecie jak się korzysta z tej przyjemności, to odradzam, komicznie to wygląda... jeżeli już chcecie się zasłonić, to bierzcie ze sobą krótki, przewiewny ręcznik, ale nie strój do cholery, albo gacie do kolan! Pod pierwszą sprawą czekam na atak na moją osobę, ale ludzie nie wiem z czego to wynika, macie kompleksy, czy co? Jeżeli wstydzicie się to odpuście sobie tę przyjemność, bo możecie tylko sobie zaszkodzić, a jeżeli wstydzicie się swojego ciała zapraszam na siłownie, natomiast jeżeli ktoś nie ma pieniążków, to w domu też można sobie zrobić zestaw ćwiczeń, żeby poprawić sylwetkę (sam tak zaczynałem). 2 sprawa, jakże zabawnie wygląda sprawa facetów kąpiących pod prysznicem w gaciach hah... nie chcę nawet tego komentować... Każdy może kąpać się jak chcę, nigdy tego nie komentowałem, ale gdy po raz 2 zostałem upomniany pod prysznicem, bo byłem nagi i przez przypadek obróciłem się do kogoś.... Brak słów... Nie chce mi się nawet pisać o zachodzie, gdzie ludzie kapiąc się, jeszcze ze sobą rozmawiają... Życzę miłego wieczoru;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oloolool niezalogowany
8 października 2017r. o 18:24
~~ napisał(a): Chyba coś mnie ruszyło i muszę napisać na tym forum, jak to mówią: nie chcę ale muszę...;) Ostatnio, gdzie odwiedzałem swoje rodzinne miasto, piękny Bolesławiec, wstąpiłem też do Orki. Jak wyżej wspomniałem, muszę to napisać, bo nie mogę wyjść z podziwu, jak zachowują się niektórzy ludzie. Ruszają mnie 2 rzeczy: 1) wspomniana w temacie sauna... hah nie wiem, jak to opisać, ale ludzie, którzy siedzą w strojach kąpielowych, a mężczyźni w slipach, bądź jeszcze śmieszniej, w spodenkach do kolan. Jak przystało na saunę, rozebrałem się do naga, a ręcznik pod tyłek. Ludzie... nigdy nie czułem się aż tak zjedzony wzrokiem, aż po niemiłym geście jednego z panów, zasłoniłem się. Ludzie, jeżeli nie wiecie jak się korzysta z tej przyjemności, to odradzam, komicznie to wygląda... jeżeli już chcecie się zasłonić, to bierzcie ze sobą krótki, przewiewny ręcznik, ale nie strój do cholery, albo gacie do kolan! Pod pierwszą sprawą czekam na atak na moją osobę, ale ludzie nie wiem z czego to wynika, macie kompleksy, czy co? Jeżeli wstydzicie się to odpuście sobie tę przyjemność, bo możecie tylko sobie zaszkodzić, a jeżeli wstydzicie się swojego ciała zapraszam na siłownie, natomiast jeżeli ktoś nie ma pieniążków, to w domu też można sobie zrobić zestaw ćwiczeń, żeby poprawić sylwetkę (sam tak zaczynałem). 2 sprawa, jakże zabawnie wygląda sprawa facetów kąpiących pod prysznicem w gaciach hah... nie chcę nawet tego komentować... Każdy może kąpać się jak chcę, nigdy tego nie komentowałem, ale gdy po raz 2 zostałem upomniany pod prysznicem, bo byłem nagi i przez przypadek obróciłem się do kogoś.... Brak słów... Nie chce mi się nawet pisać o zachodzie, gdzie ludzie kapiąc się, jeszcze ze sobą rozmawiają... Życzę miłego wieczoru;)

Weź skończ, bo jesteś obrzydliwy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~On niezalogowany
8 października 2017r. o 18:39
Na pewnoe nie bardziej niż Ty..:) Pozdrawiam;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~paw niezalogowany
8 października 2017r. o 18:40
Nie wstydź się swoich skłonności homosek.ualnych,nie unos się tak. Na zachodzie to jest w modzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 października 2017r. o 18:42
Zaraz tu pewnie mnie zwolennicy nagości zaatakują ale.... Jestem kobietą i do sauny chodzę w stroju kąpielowym. Jakby była osobna dla kobiet to inna sprawa...Dodam że nie mam kompleksów, mam ok 30 lat i szczupłą sylwetkę. To jednak nie oznacza że taka nagość w miejscu publicznym mi odpowiada i tyle.. Ale to tylko MOJE skromne zdanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~On niezalogowany
8 października 2017r. o 18:43
~~paw napisał(a): Nie wstydź się swoich skłonności homosek.ualnych,nie unos się tak. Na zachodzie to jest w modzie.


A może ktoś, kto zagląda na inne osoby ma skłonności homo, śmiem tak twierdzić, skoro nie może powstrzymać się od zerkania hehe;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
8 października 2017r. o 18:48
~~ napisał(a): Zaraz tu pewnie mnie zwolennicy nagości zaatakują ale.... Jestem kobietą i do sauny chodzę w stroju kąpielowym. Jakby była osobna dla kobiet to inna sprawa...Dodam że nie mam kompleksów, mam ok 30 lat i szczupłą sylwetkę. To jednak nie oznacza że taka nagość w miejscu publicznym mi odpowiada i tyle.. Ale to tylko MOJE skromne zdanie


natura jest piękna :)
lecz w tym kraju patrzy się na nagość jak na coś nienormalnego, rozumiem Ciebie.

ale po saunie jednak przysznic bez odzieży
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego