Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Witamy najmłodszych bolesławczan (17)!
~kajtek niezalogowany
7 marca 2014r. o 8:04
Moderatorze :)
Tak szybko usuwasz treść moich zapytań, w tym temacie, że nawet życzliwe osoby spoza grona redakcji Bolec.Info nie mają okazji mnie oświecić.
A ja NAPRAWDĘ chcę wiedzieć, skąd się wzięła siedemnastka w tytule tej informacji ? :)
Na pewno nie dotyczy ona ilości urodzonych dzieci w danym okresie oraz liczby odsłon tego tematu.
Tyle wiem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
7 marca 2014r. o 9:22
17 odsłona bolesławczan,a gdyby było bolesławian i bolesławianek to była by tylko jedna odsłona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~trol niezalogowany
7 marca 2014r. o 11:24
~kajtek napisał(a): , skąd się wzięła siedemnastka w tytule tej informacji ? :)
Na pewno nie dotyczy ona ilości urodzonych dzieci w danym okresie oraz liczby odsłon


Gdybyś był bardziej rozgarnięty, to zrozumiałbyś, że to jest 17 odsłona powitania młodych "bolesławczan", "bolesławian" i po prostu dzieci. Nie każdy tego typu cykl miał ten sam tytuł ale były to tematy w tej samej sprawie. Każdy średnio rozgarnięty może się tego domyśleć ale nie ty. Ty masz problem z każdą kropką, przecinkiem, czy też wielkością litery. Czepiasz się wszystkiego, jak rzep siego ogona. Masz problemy, to udaj się do specjalisty albo czep się jeża, to ci ulży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
8 marca 2014r. o 9:04
~trol napisał(a): Gdybyś był bardziej rozgarnięty, to zrozumiałbyś, że to jest 17 odsłona powitania młodych "bolesławczan", "bolesławian" i po prostu dzieci. Nie każdy tego typu cykl miał ten sam tytuł ale były to tematy w tej samej sprawie. Każdy średnio rozgarnięty może się tego domyśleć ale nie ty. Ty masz problem z każdą kropką, przecinkiem, czy też wielkością litery. Czepiasz się wszystkiego, jak rzep siego ogona. Masz problemy, to udaj się do specjalisty albo czep się jeża, to ci ulży.


Drogi trolu ;)
Przypominam, że PIERWSZA ODSŁONA TEGO TEMATU miała miejsce dziewiątego listopada 2013 roku z adnotacją redakcji Bolec.Info : NOWOŚĆ.
Sprawdź archiwum portalu Bolec.Info i przestań mnie obrażać.
No chyba, że chcesz wywołać swoim obrażaniem, moją reakcję ? ;)

PS.
Tylko dla prawdziwych bolesławian jeszcze tu jestem.
I masz rację.
W tym temacie jestem jak RZEP :)
A "krakowszczanin" PSIM OGONEM ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
8 marca 2014r. o 9:11
~BRUTUS/ napisał(a): 17 odsłona bolesławczan,a gdyby było bolesławian i bolesławianek to była by tylko jedna odsłona.


Dokładnie BRUTUS.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vicemer niezalogowany
8 marca 2014r. o 12:25
myślałam że jestem bolesławianką a nie bolesławczanką.
BOLESŁAWCZANIN - co to za nacja ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2014r. o 13:04
~vicemer napisał(a): myślałam że jestem bolesławianką a nie bolesławczanką.
BOLESŁAWCZANIN - co to za nacja ?

wujek google prawdę ci powie, czy to takie trudne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vicemer niezalogowany
8 marca 2014r. o 20:13
bolesławianka bolesławianin tak się nazywamy
bolesławczanin dla grających w skrable
bolecznauta - co Wy na to ?
Czkawka ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.