Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Boleslawcu

~stm niezalogowany
24 marca 2014r. o 21:05
napisałam do Ciebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8861
#gosia9886 nieaktywny
25 marca 2014r. o 10:55
~stm napisał(a): A widzicie.
Mój pracodawca jak szukał pracowników, to naprawdę miał problem w tym mieście.
Na początek 1 800 zł brutto, za pracę biurową nie wymagającą konkretnego wykształcenia. Na stanowisku, którym należy wykazywać się umiejętnością analitycznego myślenia oraz samodzielnością w podejmowaniu szybkich decyzji.
Fakt, nie ma bezproduktywnego siedzenia ale w trakcie wypełniania swoich obowiązków można pogadać ze współpracownikami, pić kawkę a Ci, którzy naprawdę się wykazują zarabiają dobre pieniądze. De facto, niczego nie sprzedajemy, nikogo nie obdzwaniamy ale wynagrodzenie
uzależnione jest od wyników.
Pracujesz ile możesz , możesz to zarobisz...
Jak kto by chciał wiedzieć więcej, to mogę odpowiedzieć.



Ja bym chciała sie dowiedziec cos wiecej o tej pracy.

XX1X
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zocha niezalogowany
25 marca 2014r. o 12:57
Też poproszę o szczegóły tej pracy,chętnie ją podejmę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3901
#kiga75 nieaktywny
25 marca 2014r. o 13:12
poproszę info. na temat tej pracy.
Dziękuję

{;)}
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stm niezalogowany
25 marca 2014r. o 13:22
~stm napisał(a):
she89 napisał(a):
~stm napisał(a): Czy mogę wiedzieć coś więcej na temat Twojej pracy?

Chyba już wszystko napisałam, a nie będę sobie robić konkurencji ;)
Żart oczywiście !!


Do mojego Team'u :) Ciężko, bo rekrutacji już nie ma( na razie), a nam nie wolno do 5 lat od rezygnacji prowadzić konkurencyjnej działalności ale chętnie odp. Ci na priv a jak się otworzą w Bolesławcu to byś miała fory(przygotowanie)

Nie prowadzę, nie prowadzą rekrutacji, a do jej podjęcia trzeba mieć predyspozycje. Nie jest to praca na stały etat, nie ma składek ni umowy o pracę. Zarobki dobre, ja pracuję tam najkrócej (prawie rok) i sobie chwalę. Skrót stm ozn. senior trade manager, a zaczyna się od junior. Przez niecałe 2 tyg robocze uczyłam się i siedziałam z nimi za darmo. Potem jako junior trade zaproponowano mi 1800 brutto(1459 na rękę) i dostałam bo wyrobiłam plan na 100% Potem doszła premia, chyba 2stówy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zocha niezalogowany
25 marca 2014r. o 15:27
Jednak , chcę tam pracować Oto mój nr gg 40402951 proszę o kontakt w sprawie tej pracy,będę oczekiwać na wiadomość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stm niezalogowany
25 marca 2014r. o 15:34
~zocha napisał(a): Jednak , chcę tam pracować Oto mój nr gg 40402951 proszę o kontakt w sprawie tej pracy,będę oczekiwać na wiadomość

a wiesz, siedzę jeszcze w biurze to chwilę możemy pogadać. Napiszę do Cb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zocha niezalogowany
25 marca 2014r. o 15:39
Czekam na wiadomości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.