Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zignorowała znak
~ niezalogowany
26 marca 2014r. o 23:24
~ napisał(a):
~ napisał(a): Baaaardzo dobrze.Mnie, w tym samym miejscu, mało co taki tłuk skręcający w lewo nie zabił na przejściu.
Tam jest słaba widoczność z prawej strony i dlatego jest nakaz.
No ale po co go przestrzegać?
bo przepisy są po to żeby je łamać,ale z głową

Wiesz mnie uczono że przepisy są po to żeby ich przestrzegać. Jak masz prawo jazdy zrzeknij sie ich póki jeszcze nikomu krzywdy nie zrobiłeś. A co do tego wyjazdu - może miasto by kamerkę powiesiło i mandaciki z fotką słało do właścicieli aut. Szybko by się bydło nauczyło tam przestrzegać przepisów. Ostatnio taki jeden o mal nie potrącił pani na pasach tak mu się w lewo spieszyło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławianin niezalogowany
27 marca 2014r. o 7:49
Mam pytanie do Szanownej Policji,kiedy wreszcie zorganizują kontrolę wyjezdzających w tym miejscu pojazdów,przecież to jest złote żródło ,a chętnych do płacenia to dziesiątki jak nie więcej.Po co stać z suszarkami po krzakach jak tutaj sami proszą się kierowcy o "nagrodę"!!!
Życzę szybkiego podjęcia tematu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DCP Odszkodowania niezalogowany
27 marca 2014r. o 8:00
Nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi. Nie, nie za darmo. Niemniej jednak nasze wynagrodzenie uzależnione jest od kwot odszkodowania przyznanych osobom poszkodowanym. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Nasza prowizja nie stanowi - tak jak w przypadku niektórych firm - 30 do 50% tego co Pani/Panu się należy.

I do użytkownika Amegen - Nie mam się za hienę. Przykro mi, że ma Pani/Pan tak negatywne doświadczenia z firmami pomagającymi osobom poszkodowanym w wypadkach samochodowych. Następnym razem serdecznie zapraszamy do Dolnośląskiego Centrum Prawnego. Zapewniamy fachową, rzetelną i miłą obsługę.

Życzę wszystkim miłego dnia,
Marcin
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9880
#she89 nieaktywny
27 marca 2014r. o 9:15
Bardzo smutne, że niektóre firmy stosują praktyki "hieny" i być może nie jeden z Was się na tym przejechał.

Ale dopóki nie wiecie co ktoś ma do zaoferowania to po co wrzucać wszystkich do jednego wora? Uuuu, bardzo nieładnie.

Zapraszam poszkodowanych do Dolnośląskiego Centrum Prawnego.

Najpiękniejszego dnia wszystkim! I mniej kąśliwości ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tedi niezalogowany
27 marca 2014r. o 9:38
i znowu babsko... zabrac prawko!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10457
#obcyy nieaktywny
27 marca 2014r. o 14:36
~ napisał(a): Wczoraj dwie paniusie wieczorem z pod Kaufland wycięły numer w lewo,kolor farby włosów znany. ;)

ty jesteś jakimś większym cwaniakiem bo w każdym poście masz coś do dodania a raczek tylko krytyka. I naucz się gramatyki analfabeto !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egerszege niezalogowany
27 marca 2014r. o 15:13
~bolesławianin napisał(a): Mam pytanie do Szanownej Policji,kiedy wreszcie zorganizują kontrolę wyjezdzających w tym miejscu pojazdów,przecież to jest złote żródło ,a chętnych do płacenia to dziesiątki jak nie więcej.Po co stać z suszarkami po krzakach jak tutaj sami proszą się kierowcy o "nagrodę"!!!
Życzę szybkiego podjęcia tematu.


takich miejsc jest wiecej:
- wyjazd z Kauflandu
- wyjazd z sasiadujacego Orlenu - nakaz w prawo na rondo
- wyjazd z Polfy - nie zwazaja na swiatla
- przy starej "Bosce" - puszczaja pieszych, a tam przejscia nie ma...
- wyjazd z Carrefoura - nakaz w lewo

piszcie nastepne przyklady, czas sie podlozyc i auto podremontowac...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 marca 2014r. o 16:35
wyjazd z Biedronki,na Wróblewskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo