Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ortopeda w Bolesławcu

~dfg niezalogowany
19 czerwca 2012r. o 21:20
Polecam dr Jankowskiego, mój znajomy miał bardzo rzadkie schorzenie on jako jedyny rozpoznał co to takiego, żaden inny ortopeda w okolicach bc nie postawil dobrej diagnozy, uratował mojemu znajomemu rękę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2012r. o 21:39
kogo polecacie na bóle kręgoslupa w ciąży?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2012r. o 7:12
~bolesławianka napisał(a): Ja też polecam dr Rojka! Lekarz specjalista, niesamowity fach w rękach, niesamowite podejście do pacjenta, a wizyta z umówieniem na zabieg/operację kosztowała mnie tylko 50zł! Przyjmuje prywatnie w Jeleniej Górze, a w Zgorzelcu pracuje na oddziale. POLECAM! uratował moje nogi :) pod względem zdrowotnym i estetycznym, nie mam teraz z nimi żadnego problemu. Wystarczy poczytać w internecie opinie o nim, naprawdę warto. Jeśli miałabym się wybrać do jakiegoś ortopedy, to tylko do niego. Polecam go wszystkim, którzy mają jakiś problem ortopedyczny.

Proszę podać kontakt do dr Rojka. Bi nigdzie nie można naleść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2012r. o 8:50
polecam serdecznie dr Borucińskiego. Swietny ortopeda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2012r. o 9:43
~ napisał(a):
~bolesławianka napisał(a): Ja też polecam dr Rojka! Lekarz specjalista, niesamowity fach w rękach, niesamowite podejście do pacjenta, a wizyta z umówieniem na zabieg/operację kosztowała mnie tylko 50zł! Przyjmuje prywatnie w Jeleniej Górze, a w Zgorzelcu pracuje na oddziale. POLECAM! uratował moje nogi :) pod względem zdrowotnym i estetycznym, nie mam teraz z nimi żadnego problemu. Wystarczy poczytać w internecie opinie o nim, naprawdę warto. Jeśli miałabym się wybrać do jakiegoś ortopedy, to tylko do niego. Polecam go wszystkim, którzy mają jakiś problem ortopedyczny.

Proszę podać kontakt do dr Rojka. Bi nigdzie nie można naleść.


http://www.znanylekarz.pl/andrzej-rojek/ortopeda-chirurg/jelenia-gora-jelenia-gora
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
25 stycznia 2013r. o 19:37
Przypominam temat.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 19:41
na Piaskowej dr Bronowicz, na NFZ, podejść, pytać, dzwonić a będzie wiadomo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 21:14
~ napisał(a): kogo polecacie na bóle kręgoslupa w ciąży?


Mularczyk Wrocław
CENTRUM LECZENIA BÓLU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego