Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ortopeda w Bolesławcu

~To tylko ja niezalogowany
7 listopada 2015r. o 18:11
Na Jeleniogorskiej tez przyjmuje,tylko ze sa dlugie terminy do niego. Polecam ortopede z Wroclawia,tez trzeba czekac ale warto. U nas nie ma co sie leczyc,dziecko leczylam i wystarczy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamila niezalogowany
7 listopada 2015r. o 20:31
~mama napisał(a): Czy ktoś wie, gdzie najlepiej udac się na konsultacje ortopedyczne z niemowlakiem? Obecny lekarz dr S. wystawił mojemu dziecku diagnozę, która ma się nijak do poprzedniej, a tym bardziej do tego, co wyszło z badań usg. Czy jest jakiś inny lekarz w B-cu lub okolicach na nfz ewentualnie prywatnie? Proszę o pomoc.
Ja jeździłam z synkiem do Chojnowa do przychodni na nfz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kinia niezalogowany
7 listopada 2015r. o 21:43
ja miałam straszny problem żeby zarejestrować dziecko na jeleniogorska. koleżankappodała mi nr do żar i tam szybko wyznaczyli nam termin. z następnym dzieckiem od razu tam pojadę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~push-upek niezalogowany
14 lipca 2016r. o 12:14
jakiego ortopede polecicie do skreconego stawu skokowego...moze artroskopia byc...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~renia niezalogowany
14 lipca 2016r. o 17:49
Pół roku temu miałam złamanie trzech kości w prawym nadgarstku. Oczywiście w Bolesławcu zła diagnoza, złe leczenie. W rezultacie czego mam poważne powikłania i niesprawną rękę, a według lekarzy leczenie zakończone. Dostałam telefon do ortopedy w Legnicy Marka Kacera. Postawił bezbłędną diagnozę i ustalił dalsze leczenie, niestety w obecnym stanie długotrwałe.Nie trzeba do niego wcześniej się rejestrować, bardzo miły, udziela wyczerpujących informacji, które zapisuje pacjentowi na karcie. Robi również na miejscu usg. Za wizytę i usg zapłaciłam 150zł. Według mnie to niedrogo.Nie mam przy sobie w tej chwili numeru, jak będzie potrzebny to proszę dać znać. Napiszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jestem matka ktorej syn ulegl wypadkowi niezalogowany
14 lipca 2016r. o 18:29
Chcesz dobrego ortopede zglos sie do doktora Pawel ROGORZ ktory przyjmuje w przychodni w Swidnicy na ul Zamenhoffa 47 Wizyty sa na fundusz i prywatne Jest to naprawde wspanialy lekarz Dzieki doktorowi moj syn funkcjonuje super Syn byl po wypadku na motorze Wspanialy mlody lekarz Poleca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zofia niezalogowany
14 lipca 2016r. o 18:36
Poleca super lekarza ortopede Pawel ROGORZ przyjmuje Swidnica ul Zamenhoffa 47 Super doktor Serdecznie p o l e c a m.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~push-upek niezalogowany
14 lipca 2016r. o 22:53
A kogos moze z boleslawca zeby nie jezdzic swiat drogi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.