Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powiat: Istotne informacje powinny być rzetelne
~Anonim niezalogowany
5 kwietnia 2014r. o 15:50
jakie pensje takie zamiatanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~: ) niezalogowany
5 kwietnia 2014r. o 15:52
27 sekunda : ))))


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 kwietnia 2014r. o 16:00
Widać kto za kim obstaje. Ememe będzie mi tu wmawiał dziennikarski obiektywizm. Ci za miastem, tamci za starostwem. Zamiast odciąć się od tej urzędniczej swołoczy, wchodzą w tyłki miejscowej "elicie" politycznej.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2014r. o 16:13
Oba portale są gruntownie niezależne od niezależności uprawiając subiektywny obiektywizm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
5 kwietnia 2014r. o 16:14
skorn napisał(a): Ci za miastem, tamci za starostwem. Zamiast odciąć się od tej urzędniczej swołoczy, wchodzą w tyłki miejscowej "elicie" politycznej.


Skorn, wiem, ze bys chcial zeby tak bylo, ale niestety (dla Ciebie) tak nie jest. Poglad, ze jak ktos jest za miastem to musi byc przeciwko powiatowi, albo jak jest za powiatem to musi byc przeciwko miastem jest taki malomiasteczkowy. Ja go nie podzielam. Jesli robota jest dobrze wykonana to mozna byc i za miastem i za powiatem, a jesli nie jest wykonana to trzeba byc przeciwko jednym i drugim. Ale, przyjmuje do wiadomosci, ze dla Ciebie to moze byc trudne do zrozumienia :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 kwietnia 2014r. o 16:22
emem napisał(a): Poglad, ze jak ktos jest za miastem to musi byc przeciwko powiatowi, albo jak jest za powiatem to musi byc przeciwko miastem jest taki malomiasteczkowy. Ja go nie podzielam.


Ale podziela go twój ojciec dający w swych artykułach wyraz swemu przywiązaniu do kolegów ze starostwa i niechęci do Romana. Tak więc to nie ja mam tu problem ze zrozumieniem, lecz twój ojciec, i to z nim powinieneś porozmawiać.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
5 kwietnia 2014r. o 16:29
skorn napisał(a): Ale podziela go twój ojciec dający w swych artykułach wyraz swemu przywiązaniu do kolegów ze starostwa i niechęci do Romana. Tak więc to nie ja mam tu problem ze zrozumieniem, lecz twój ojciec, i to z nim powinieneś porozmawiać.


Musialbys z nim porozmawiac, zeby dowiedziec sie jakie poglady podziela. A z tego co piszesz wynika, ze nigdy z nim nie rozmawiales. Po prostu narzekasz, bo taka Twoja natura. Ale OK :-)

Co z tymi drogami?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7992
#marek2323 nieaktywny
5 kwietnia 2014r. o 16:35
ja powiem tak chcecie miec ludzie posprzatane to patrzcie na znaki jak mzgk rozstawia zeby auta usunac i to w konkretnych godzinach a i tak wiekszosc ma to daleko tam gdzie sloneczko nie do chodzi a potem mowia ze sie nie posprzatalo danych ulic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.