Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Elektryk bolesławiec

~ niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 22:35
liczysz np. 40zł za punkt, a przychodzi Ci kućw betonie ... i kupa z zarobku ... każdą pracę wycenia się indywidualnie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdegustowny niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 22:38
:D Od tego masz oczy i chyba bystrość umysłu żeby ocenić wcześniej. Jednak nie wszyscy te cechy posiadają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mgr inz. niezalogowany
27 kwietnia 2014r. o 21:46
masi napisał(a):
~inż. elektryk napisał(a): ...ale jak dojdzie układ krzyżowo-schodowy to już nie jest takie proste.

Nie wiem w czym masz problem. To jest właśnie proste tylko stary system. Nie ma to znaczenia czy będzie schodowy, dwa krzyżowe... i schodowy itp, czy podłączysz przekaźnik w rozdzielni lub w głębokiej puszce. Punkt to punkt.
Filozofia inżynierska nie zna granic, od punktu nie, bo muszę podłączyć krzyżowy lub przekaźnik... Rozdzielnicę jak sznurujesz i zakładasz na przykład stycznik z zabezpieczeniem termicznym też marudzisz, że to nie jest proste i marudzisz klientom ?
Skoro nie jest proste, ciężko Ci cokolwiek zrobić to nie bierz się za taką robotę :)


Twoj tok myslenia jest bez sensu. Nikt nie robi na punktu bo jak ktos dalej napisal jak dojdzie Ci kucie w wielkiej plycie to za dniowke na chleb nie zarobisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mgr niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 6:31
chłopak chciał zabłysnąć pisząc publicznie ze wie, ze jest cos takiego jak przekaźnik i krzyżowy :D zrozum inżynierze :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aki niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 8:21
wow! 2-3 zł... pod sklepem żul chce więcej...
koszt uprawnień to ok 1kPLN -życie bezcenne.
tym spod sklepu już na nim nie zależy, więc za dychę może
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
7 maja 2014r. o 11:03
o ludzie za dobrego fachowca sie płaci, zawsze można wziąść byle kogo co pociąga wóde po kontach, i mówi na siebie elektryk, ja polecam pana Grzegorza tel 781 417 467
wszystko z glową a ceny wydaje mi się odpowiednie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11324
#Laczek nieaktywny
9 maja 2014r. o 15:15
A czy montaż takiego monitoringu http://www.3g-sdi.pl/1111-monitoring wykonam w Bolesławcu bez problemu? Z czy muszę się zgłosić do fachowca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~daniel niezalogowany
9 maja 2014r. o 19:07
~inż. elektryk napisał(a): Dziwne u Was zwyczaje panują. Ja od punktu nie robię od kilkunastu lat.
A dlaczego bo jak ktoś wyżej napisał połączyć w puszce 3 przewody to nie problem, ale jak dojdzie układ krzyżowo-schodowy to już nie jest takie proste. Robotę się wycenia w zależności co klient chce mieć itp. Z drugiej strony od punktu się nie liczy ponieważ w prostym obwodzie można po drodze zrobić 10 puszek łączeniowych ale po co, jak dziś wszystko się łączy w głębokich puszkach łączników i na tym się już oszczędza przy najmniej ze strony klienta.

w głębokich puszkach łączników to już łączyłem w niemcowni 91 roku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza