Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Elektryk bolesławiec

~as niezalogowany
24 kwietnia 2014r. o 21:53
Jakie są ceny za usługi elektryczne od punktu z materiałem i bez oraz koszt białego montażu od punktu z materiałem i bez
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2014r. o 22:26
trzy piecdziesiat plus wat za metr minus punkt plus materiał za jeden metr bieżący razy współczynnik amperażu pomnożony przez ilosć osób zamieszkałych w posesji ...
aha.... plus wat :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9201
#wredota nieaktywny
25 kwietnia 2014r. o 10:50
ja płacę 3200 zł ze montaż kabli i puszek, plus kable antenowe i do alarmu, 2000zł -robocizna, 1200 zł wszystkie odbiory, montaż gniazdek i włączników to 2,5 do 3,5 zł za sztukę, kable poprowadzone w ścianie


Dopisane 25.04.2014r. o godz. 10:50:

wredota napisał(a): ja płacę 3200 zł ze montaż kabli i puszek, plus kable antenowe i do alarmu, 2000zł -robocizna, 1200 zł wszystkie odbiory, montaż gniazdek i włączników to 2,5 do 3,5 zł za sztukę, kable poprowadzone w ścianie


kable, puszki, bezpieczniki kupiłam w Hornbachu - kable 10-20zł taniej na 100m, puszki 25szt-2,5 euro - czyli połowę taniej niz u nas nawet po rabatach, bezpieczniki 1-2zł taniej na sztuce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 10:53
I w tym rozdzielnia i przyłącze od skrzynki pomiarowej, kopanie rowu itd ???

Daj namiar na tego elektryka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Normalny niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 12:42
2,50 lub 3,50 od punktu to jakieś szaleństwo .
Elektryk nie zarobi nawet na dojazd .Nie myślcie sobie że to tak banalnie proste zajęcie.Szczególnie gdy w puszcze jest 6 przewodów.
Ten internauta nie szuka elektryka tylko darmowego wyrobnika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 15:10
~as napisał(a): Jakie są ceny za usługi elektryczne od punktu z materiałem i bez oraz koszt białego montażu od punktu z materiałem i bez


punkt z materiałem 7zł , bez materiału 6,50zł , biały montaż po 70gr za punkt bez materiału i 90gr z materiałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 15:11
~ napisał(a): I w tym rozdzielnia i przyłącze od skrzynki pomiarowej, kopanie rowu itd ???

Daj namiar na tego elektryka.


10gr za metr rowu , podpięcie do ZK gratis , rozdzielnia 37gr netto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elektryk niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 16:42
tak tak, ale cwany lisie nie napisałeś ze to nie elektryk tylko osoba która robi elektrykę a to dwie różne osoby!!!!!!!! a potem płącz i lament i szukanie pomocy u elektryka a poprawki po partaczach kosztują !!!!!!
ja już w tym roku po takich elektrykach za pół darmo robiących, poprawiałem w 4 domkach, koszty ok 700-1000zł i uwierzcie mi ze, koszty wyniosły więcej cwanego pana Stasia który chciał zaoszczędzić, niż jakby wzioł od razu fachowca :D

Zycze powodzenia, i miejcie na względzie to ze raz spartaczona instalacja jest nie do poprawienia w 100% chyba ze kucie tynkow :):):)
Pozdrawiam wiedzących lepiej !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.