Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lada chwila rusza WORD
~lena niezalogowany
26 kwietnia 2014r. o 17:14
~ napisał(a):
~xxx napisał(a): lena chyba nie jezdisz po miescie ono jest już cale zakorkowane i potrzebne nam jeszcze ,L, zokolic porazka



Ja akurat jeżdżę ulicami miasta codziennie, bo mieszkam na Osiedlu Kwiatowym, a pracuję w centrum miasta. Nie przesadzajcie z tymi korkami, bo to mnie śmieszy. Korki to są we Wrocławiu- wiem, bo jeżdżę. Tam ( według waszej logiki) też nie powinno być WORD-u, bo wielkie korki w godzinach szczytu będą jeszcze większe. Oczywiście, że w Bolesławcu w godzinach szczytu jest wzmożony ruch, ale to nie są astronomiczne korki, w których stoi się długo. Ten, kto pisze takie głupoty, chyba nigdy nie jeździł ulicami dużego miasta.


Zapomniałam się podpisać- to oczywiście ja wcześniej wypowiadająca się - lena
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~don niezalogowany
26 kwietnia 2014r. o 19:17
A gdzie maja wzniesienie do ruszania z ręcznego jak w Jeleniej przed mostem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
26 kwietnia 2014r. o 21:28
~don napisał(a): A gdzie maja wzniesienie do ruszania z ręcznego jak w Jeleniej przed mostem?


,,don" Chciałeś ,,zabłysnąć" tylko nie Wiedziałeś jak... ?? :)
A właśnie,że mają szybciutko Tobie podpowiadam:ul.Góralska,ul.Kosiby,ul.Widok,ul.Zwycięstwa,ul.Śluzowa.Znalazłbym jeszcze troszeczkę ale nie chcę być złośliwy... :)

Ps:Jak nie potrafisz nie pchaj się na afisz... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Życzliwy niezalogowany
27 kwietnia 2014r. o 11:50
Masz rację ,,Życzliwy"co by kto dobrego nie zrobił w naszym Bolesławcu to źle... :)
Wybudowali lub gruntownie wyremontowali nowe M.C.C.-B.O.K, ,,Orkę", ,,Galerię", ,,Fontannę" , ,,Rynek i planty" ,,Orzeł" itp.itd. lub zorganizowali,,Dni Bolesławca", ,,Święto Ceramiki" - to wszystko źle albo nie tak jak chcieliby zawsze piszący malkontenci...
Mógłbym jeszcze tak dalej wymieniać - ale zaraz zostanę delikatnie mówiąc oceniony jako człowiek Romana...
Przykro jest czytać że, ,,psełdo" mieszkańcy naszego miasta mogą tak pisać.No ale cóż ktoś kto w życiu nic nie zrobił - potrafi tylko oceniać innych w zamian nic od siebie nie dając...
Tylu znajomych mieszkańców co roku przyjeżdża z kraju jak i z dalekiej zagranicy do NASZEGO PIĘKNEGO BOLESŁAWCA ciesząc się i chwaląc jak wiele tu się zmieniło i zmienia na dobre.Bywają jednak wśród nas i tacy którym niestety jest ciągle nie tak...

Ps: Pozdrawiam podobnie myślących... :)
_______________________________________________________________
Dokładnie ja nie wiem co się z tymi ludźmi dzieje .... .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7035
#tomciowis nieaktywny
1 maja 2014r. o 15:02
Pani z BOK WORD J.G. powiedziała że będzie na pewno ale nie wiadomo kiedy, egzaminy na A i B, zapisy również w Bolesławcu. Pozostaje tylko czekać. O więcej się nie pytałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miśka niezalogowany
1 maja 2014r. o 16:00
A co to za problem zrobić takie wzniesienie do ruszania z ręcznego na placu manewrowym (jak choćby we wrocławskim WORD)?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2014r. o 16:06
te wszystkie egzaminy ,które są ponoć nie do zdania to g....o prawda niezależnie czy się zdaje w legnicy bolesławcu jeleniej górze wystarczy po prostu przejechać wyznaczoną trasę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
1 maja 2014r. o 23:04
~miśka napisał(a): A co to za problem zrobić takie wzniesienie do ruszania z ręcznego na placu manewrowym (jak choćby we wrocławskim WORD)?


Na drugiej fotce widzisz właśnie takie "wzniesienie".

Mój ojciec zawodowo jeździ samochodem, a kiedy wspomina jak zdawał egzamin na prawko ćwierć wieku temu to sam się z tego śmieje. Musiał przejechać autem kilka kilometrów przez Bolesławiec i tyle. I jakoś później poradził sobie z samochodem i zjeździł całą Europę.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.