Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Życie, to są chwile, chwile
3244
#polak nieaktywny
28 kwietnia 2014r. o 7:32
Brawo emeryci, jesteście wspaniali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 7:49
A czy szanowni emeryci, organizują też wycieczki? Bo jak do tej pory, to widzę tylko spotkania przy tańcach. A już w niedługim czasie będę emerytem i chciałbym się zapisać lecz tańce mnie nie interesują, a wycieczki....TAK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 9:17
Nie mam nic przeciwko tańcom emerytów i rencistów, pytam tylko kto dał pozwolenie dla tej "tanc budy" na sprzedawanie alkocholu i robienie imprez , głośnych imprez w środku osiedla????????
Emeryci byli grzeczni impreza była w dzień , ale pomimo wszystko dlaczego ludzie mają wysłuchiwać w środku dnia w niedzielę zawodzących panów na potańcówce ? Nie wspomnę już o tym jak w soboty i niedziele do 5 rano spać nie można , a po 5 włascicielka wychodzi z towarzystwem na zewnątrz i śmiechy i darcia i teksty typu " o ku.......a ja pier........le" i tak bez przerwy. Kiedy ktoś się za to weźmie , i pytam się jakim prawem komisja do spraw zwalczania alkocholizmu dała przyzwolenie na pijaństwo w srodku osiedla?!?!!?!?!?!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 9:56
zawsze mozna napisac skarge do Prezydenta Miasta - i petycje mieszkanców którym to sie nie podoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławianka niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 15:28
Bo to jest tak, jednym się daje zezwolenia i nie przeszkadza w pobliżu szkoła ani przedszkole, innym się odmawia sugerując właśnie szkołę i przedszkole w pobliżu, ale jest za to płotek, którego zresztą już nie ma. Grunt to mieć znajomości w urzędzie i w komisji a przecież Pan Prezydent podpisuje takie zezwolenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
28 kwietnia 2014r. o 17:31
Szczęśliwi i świadomi swego szczęścia ludzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
28 kwietnia 2014r. o 20:01
Echhh...żeby tak moja mama zechciała pójść na taka potańcówkę to przestała by narzekać na kanapie... Jak taką nakłonić? :(

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 20:14
Wiolizna napisał(a): Echhh...żeby tak moja mama zechciała pójść na taka potańcówkę to przestała by narzekać na kanapie... Jak taką nakłonić? :(
Ludzie są różni. Jeden lubi kanapę, drugi potańcówki, jeszcze inny komputer. Ci, którzy tanczą, też narzekają, ale po tańcach na takich obcasach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza