Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiesław Ogrodnik nie jest już prezesem
~Michał niezalogowany
10 maja 2014r. o 13:01
~ napisał(a):
~k napisał(a): Rada Nadzorcza pokazała że ma odwagę zrobić to co należało zrobić. Żeby tak jeszcze Rady Nadzorcze w innych firmach były takie same, mam na myśli spółdzielnie mieszkaniową w Bolcu.

W pełni się z tym zgadzam .


Prezes był za bardzo pewny siebie i myślał, że mu wszystko wolno. W końcu Prezydent się z nim pożegnał... i chwała mu za to!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ekonomista niezalogowany
10 maja 2014r. o 19:06
4 miesiące płatnego urlopu ? Kto za to zapłaci ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pol niezalogowany
10 maja 2014r. o 21:29
Znam Pana Prezesa Ogrodnika i wiem, że to co robił robił dobrze i nic mu nie można było zarzucić. Dziwi mnie jedynie postawa Katarzyny B. jako członka zarządu, która dobrze wiedziała,że firma się rozwija inwestuje itd. a pomimo tego zagłosowała za odwołaniem prezesa. Co było powodem takiej postawy? Można się tylko ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 maja 2014r. o 22:19
Należało mu się, choćby za powalony komin, który runął przy pierwszych podmuchach zimowego wiatru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grzes niezalogowany
10 maja 2014r. o 22:47
Wiesław Ogrodnik był znakomitym szefem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DJ niezalogowany
11 maja 2014r. o 6:05
~ napisał(a): Należało mu się, choćby za powalony komin, który runął przy pierwszych podmuchach zimowego wiatru.
Jak ktoś taki jak Katarzyna B,jest w zarządzie, to się wszystko w krótkim czasie zawali...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pol niezalogowany
11 maja 2014r. o 7:16
Widocznie ci spod "B" wychodzą z założenia, należy się tak ustawić aby mi było dobrze i moim. Nie ważny honor.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2014r. o 7:31
~pol napisał(a): Widocznie ci spod "B" wychodzą z założenia, należy się tak ustawić aby mi było dobrze i moim. Nie ważny honor.
Kto z takich ludzi ma honor///???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.