Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wytańczony sukces – VII Festiwal Tańca Orientalnego i Flamenco
~ niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 21:25
~tancerz napisał(a): Zgadzam się z całością wypowiedzi ,,Merr" , właśnie to jest sedno sprawy


tak? to może zróbcie od razu monopol na sklepy warzywnicze? pomidory są w jednym, po co mają być w drugim?

uwielbiam te małomiasteczkową prowincjonalność...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 21:54
Czekamy na VIII Festiwal. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Merr niezalogowany
4 czerwca 2014r. o 8:18
Nie chodzi o monopol na szkołę tańca Flamenco w naszym mieście tylko niech robią to firmy prywatne ( tak jak te wspomniane wcześniej ,,warzywniaki" i inne inicjatywy które nie są ,,państwowe "i nie utrzymują się z naszych podatków a właśnie płacą podatki!!! czy to tak trudno zrozumieć? no i wtedy możemy rozmawiać o konkurencji itd itd itd a tak się złożyło , że otarłem się kiedyś o ekonomię ... Nie jestem stroną w tym sporze ale czytam bolec-info i nie mogę nie zabrać głosu w tej sprawie !
:] :] :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2014r. o 16:18
BOK finansuje tańce z naszych podatków? Wydaje mi się, że to jest działalność kulturalna, więc chyba może finansować....
To MDK nie zaproponuje Pani Eli zatrudnienia? A może to Pani Ela nie chce? Przecież inni instruktorzy mają etaty, czy tam jakieś godziny... Musi działać prywatnie? Sama finansuje festiwal? A przedstawienia w teatrze kto finansuje? Chyba nie instruktorzy teatralni... Pytam z ciekawości, bo kokosów się raczej na zajęciach tanecznych nie robi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tancerz niezalogowany
5 czerwca 2014r. o 19:09
A kto Ciebie finansuje!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BPB niezalogowany
5 czerwca 2014r. o 19:35
Szeroko pojęta działalność kulturalna miasta
( w tym etaty ) przecież jest finansowana z podatków które odprowadzają prywatne firmy ..itd i tak naprawdę nie przeszkadzajmy ,,prywaciarzom" Nie każdemu pasuje etat i zależność od ,,kogoś" i ,,czegoś" niektórzy cenią sobie szeroko pojętą niezależność w swoich działaniach
W przypadku Pani Eli nadewszystko daje się zauważyć jej miłość do tańca!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tancerz niezalogowany
5 czerwca 2014r. o 19:46
Proponuję stronnikom prezydenta , aby stworzyć kamienicę z restauracją i hotelem obiekt, który będzie taki sam jak restauracja i Hotel Ambasada wybitnego przedsiębiorcy Pana Bogdana Nowak za państwowe pieniądze i wynajmować pokoje wraz z posiłkami za darmo, tak jak to jest w przypadku tańca flamenco, czy to jest budująca konkurencja? Więcej nie mam zamiaru z Państwem pisać! Przecież Pan Bogdan Nowak nie wymyślił restauracji, ani hotelarstwa, więc miasto może robić co chce! Na tym skończyłem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emerytka niezalogowany
5 czerwca 2014r. o 21:27
Prywatna szkoła Tierra-flamenca z Bolesławca - kategoria..........
,,,,, s e n i o r z y,,,,, I miejsce w Lubaniu - Uniwersytet III Wieku , interesująca choreografia , piękne kostiumy ... czyż to nie jest piękne? Bolesławiec górą!
Moje dwie koleżanki tańczą i ja się chyba też wkrótce zapiszę (ponoć odchodzą wszystkie choroby i dolegliwości )

;) ;) ;) ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.