Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Agnieszka Sobolewska nie żyje
~ niezalogowany
23 maja 2014r. o 18:15
Szczere współczucia dla bliskich pani Agnieszki. Ja również osobiście jej nie znałam,ale wysyłałam pieniążki na konto. Wiedziałam,jak ważny był czas. Przykro mi,że się nie udało.Wielka strata. ŚWIEĆ PANIE NAD JEJ DUSZĄ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~[*] niezalogowany
23 maja 2014r. o 18:15
Też mam 32 lata, ale ja wygrałam walkę z chorobą, co prawda, nie raka, ale też baaaardzo poważną. Liczyłam i modliłam się i też wspomogłam finansowo, że byż może i jej się uda, bo miała dla kogo żyć!!! Kondolencję dla rodziny, a zwłaszcza dla dzieciaków ;( Siedzę wręcz i ryczę :( [*] [*] [*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2014r. o 19:53
najważniejsze są wybory, ale życiowe te Boskie od nas nie zależą, brak słów na to ludzkie cierpienie, niech się ludzie zastanowią , co czynią drugiemu, bo wszystko w życiu jest do czasu ... siły dla męża i najbliższych z całego serca życzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2014r. o 19:57
107osob to lubi. Ludzie nie macie czucia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
23 maja 2014r. o 19:59
przykro mi... często myślałam o Agnieszce i byłam pewna, że wygra... przed oczami mam pierwszy artykuł o tej kochającej rodzinie... niesprawiedliwe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ameise niezalogowany
23 maja 2014r. o 20:11
Bardzo mi przykro :( kondolencje dla rodziny...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elo niezalogowany
23 maja 2014r. o 20:26
Wielki żal. Może jednak to wszystko nie poszło na marne. Może pieniądze pomogą komuś innemu. Może ktoś dzięki tej zbiórce,odzyska drugie życie. Wyrazy współczucia. Była tak blisko zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piotrek niezalogowany
23 maja 2014r. o 20:59
składam szczere kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima