Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Agnieszka Sobolewska nie żyje
3145
#hemi nieaktywny
23 maja 2014r. o 21:11
Poznaliśmy się i dłuższą chwilę pogadaliśmy przed przekazaniem Agi na neurologię.
Miało być tak pięknie ,czyli Gliwice, i duże szanse na wyjście z tego,a tymczasem :(
Trzymaj się chłopie i miej siłe !!

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
23 maja 2014r. o 21:16
Telek napisał(a): Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo
Najszczersze wyrazy współczucia dla całej Rodziny ;(


A ,że tak powiem grzecznie i bez wulgaryzmów-pitolenie :(
Czemu wszędzie Boga wplątujecie ? :(
Taki cudowny,miłościwy,kochający bliźniego?
To dlaczego sprawia niewyobrażalną przykrość Adamowi,dzieciom, bliskim - z miłości ?
To dlaczego wszelkie kanalie zyją zdrowo ,a osoby które są bez skazy zabiera?
Skoro Bóg jest taki cudowny to powinien tych dobrych zatrzymywać przy zyciu ,a tych złych karać,nieprawdaż?

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samotna niezalogowany
23 maja 2014r. o 21:16
przeszłam przez to samo ...mój mąz tez tak walczył i zmarł w tych samych okolicznościach ...współczucia i kondolencje dla rodziny ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zxy niezalogowany
23 maja 2014r. o 21:50
wyrazy szczerego wspolczucia i ogromny zal ze sie nie udalo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Perełka19731126 niezalogowany
23 maja 2014r. o 22:16
Składam szczere kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nieznana niezalogowany
23 maja 2014r. o 22:20
Ja również straciłam brata,w ten sam okropny sposób i byl w tym samym wieku co Agnieszka...to boli,Boże
jak to okropnie boli,wspomnienia wróciły ....NAJSZCZERSZE KONDOLENCJE,ADAM TRZYMAJ SIĘ -MUSISZ!!!!!
😓
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~L niezalogowany
24 maja 2014r. o 5:34
Pogrzeb 26.05.2014 gods.14 w Boleslawcu ul.Sluzowa.Spoczywaj w spokoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1857
#kraz7 nieaktywny
24 maja 2014r. o 9:16
[*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza