Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Marketowa teraźniejszość
~ niezalogowany
25 maja 2014r. o 16:56
~Narodowy napisał(a):
Podeślij mi proszę adresy felietonów cemoi07, z wielką ochotą zapoznam się z ich treścią. Na marginesie co ty taki obrońca uciśnionych jesteś? Jak ten gość w prostacki i rynsztokowy sposób obrażał Pana Szymona to jakoś nie stawałeś w obronie. Okazało się, że Karol jednak znalazł materiały źródłowe na których oparty jest felieton. Tak więc bardzo proszę to coś o nazwie "cemoi07" o odpowiedź i to najlepiej jawną, żebyśmy wszyscy mogli zobaczyć kim jest osoba znająca się na ekonomii i prawie. I najlepiej to niech poda poziom swojego wykształcenia. Zmoderowano 25.05.2014 godz.10:18 - powód: błędne i zbędne cytowanie (moderator)


http://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/cemoi07
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławianin niezalogowany
25 maja 2014r. o 17:11
" Przepraszam, ale pieprzy Pan głupoty nieskończone. Pan nie ma podstawowej wiedzy z dziedziny ekonomi ani konstytucjonalizmu." - to jest "prostacki i rynsztokowy sposób "? Powiedzenie - przepraszam... że jest Pan niedouczony? To jest rynsztokowy sposób? Kim ty jesteś NARODOWY?

Jedyne co cemoi zrobił, to ewentualnie złamał ustawę o ochronie danych osobowych, ujawniając tzw. dane wrażliwe - tzn. że Pan Szymon jest niedouczony, nie ma podstawowej wiedzy, ale to fakt, nie obraza, a już z pewnością nie ordynarna!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Narodowy niezalogowany
25 maja 2014r. o 19:02
Drogi bolesławianinie nie w tym sens. Problemem jest, że nie jaki cemoi nie ma racji i wiedzy. Pan Karol podesłał linki potwierdzające sens powyższego felietonu. Dlaczego więc ktoś mówi, że autor jest nie douczony i sieje zamęt skoro jest odwrotnie? Czy tak ma wyglądać poważna dyskusja na ważny temat? Dwa - łatwo jest obrażać kogoś od głupków i niedouczonych jako postać anonimowa, a to z kolei świadczy o braku klasy itp. Nie chce być adwokatem Pana Szymona tylko drażni mnie coś takiego. Nie znam gościa osobiście ale cenię go za podjęcie ważnego tematu i podpisania go swoją osobą. Ten felieton znajduje swoje odzwierciedlenie w publikacjach znanych profesorów więc nie można powiedzieć, że autor jest głupi lub niedouczony. Pozdrawiam i kończę dyskusję ponieważ prowadzenie jej w dalszym ciągu na tej płaszczyźnie jest śmieszna!!!!!
p.s. Kim jestem? jestem zwykłym obywatelem po 40, który chce by jego dzieci wychowywały się w bogatym i kulturalnym kraju Polska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
25 maja 2014r. o 19:37
~Narodowy napisał(a):
p.s. Kim jestem? jestem zwykłym obywatelem po 40, który chce by jego dzieci wychowywały się w bogatym i kulturalnym kraju Polska.


z twojego nika wynika
ze nie jestes taki zwyczajny
naucz sie tego na pamiec pozniej pogadamy o twoich pociechach i kraju miodem i ptasim lekiem plynacym

Jakub Jasiński

DO NARODU

Narodzie! niegdyś wielki, dziś w smutnej kolei
Wyzuty z sił, bogactwa, sławy i nadziei,
Co niegdyś mocą miecza i nauk wyborem
Postronnych byłeś dziwem, pogromem i wzorem!
Dziś pod jarzmem zhańbienia, klęsko w i niewoli
Dumnych jesteś igrzyskiem i pastwą swywoli.
Ty, coś orężem obce przemierzał narody,
Patrz, co z tobą zrobiły domowe niezgody!
Jużeś po długim smutku darem oświecenia
Począł wznawiać gmach silny dawnego znaczenia
I już widział z postrachem twój sąsiad niegodny,
Czym może zostać Polak, gdy wolny a zgodny.
Niestety! jakżeś z twoim pragnieniem się minął —
Błysnąłeś jako gwiazda, jak iskierkaś zginął!
Już więc na tyle nieszczęść byłeś potępiony,
By cię zdradził przyjaciel, brat, król ulubiony;
Czemuż ci los przynajmniej tej nie ujął męki,
Byś legł pod cudzym mieczem, a nie z własnej ręki.
Narodzie! Czas nie ufać w żadne zaręczenia,
W tobie samym jest zakład zguby lub zbawienia!
Nie dbaj na to, żeś w ciężkie kajdany się dostał,
Gdzie lud rzekł: «Chcę być wolnym» — zawsze wolnym został!
Niechaj ci w myśli stoją przykłady Zachodu,
Co są siły tyranów, a co moc narodu.
Wstań, a spróbuj swej ręki, jeśli jest w niej siła
Władać jeszcze tym mieczem, którym wprzód walczyła.
Poznasz, czegoś znać nie chciał, że na twą obronę
Jest broń, są mężne serca, są rady uczone!
Lecz to wiedz, że nim wyrok powstać ci naznaczy,
Potrzeba wiele zgody, a więcej rozpaczy.
Ten, co włada losami narodów i ludzi,
Jeszcze raz promień światła dla ciebie obudzi;
Jeśli raz jeszcze stracisz porę korzystania,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 maja 2014r. o 20:43
~Narodowy napisał(a): ... Kim jestem? jestem zwykłym obywatelem po 40, który chce by jego dzieci wychowywały się w bogatym i kulturalnym kraju Polska.


A ja jestem zdeklarowanym , podobnie jak Fobiak , prostakiem i komunistą , który jasno i wyraźnie widzi , że jeśli sprawy pójdą tak dalej , to nasze dzieci nie będą się wychowywały w bogatym i kulturalnym Kraju - Polska . Z tym że Fobiak , jak widać operuje, poezją , ja nie. Jestem więc większym prostakiem od Fobiaka :D

Zapraszam Cię Drogi Kolego , podobnie jak Szymona do aktywnego uczestnictwa na forum gościnnego Bolec.info. Bo jak słusznie zauważyłeś , o nasze dzieci właśnie chodzi :)


Dopisane 25.05.2014r. o godz. 20:43:

Zaś jeśli chodzi o zCiemnianie :D Zapraszam Cię, Kolego do dyskusji służąc, swoją skromną osobą. Po Bobrzanach nie latam , wybacz Benek :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
25 maja 2014r. o 21:03
czy to ten sam benio co mu bogus po..... oplaca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12245
#GeorgeOrwell nieaktywny
25 maja 2014r. o 21:04
Jest OK. Większość z nas za kawałek chleba i parę świecidełek (które za 2 dni i tak się znudzą) za.....la teraz od rana
do wieczora i myśli że wszystko jest OK. Trzeba w końcu spłacić prawdziwymi pieniędzmi wirtualne kredyty. Swoje,
tuska i rostowskiego. Ale jest OK. Każdy wasz ruch w necie i na ulicy jest śledzony. Nie pier...sz żeby władza o tym
nie wiedziała. Niedługo wszczepią wam chipy w czoło. I też będzie OK. Zamiast jedzenia masz chemiczną mieszankę
g... powodującą choroby i złe samopoczucie. Zamiast naturalnych roślin rośnie oraz jest sprowadzane wielkimi
kontenerowcami z USA GMO, które w 2-3 pokoleniu powoduje bezpłodność a wcześniej nowotwory. I też jest OK.
Ważne że teraz w 5 minut możesz za dychę zapchać żołądek bezwartościową papką w mcDonalds. Gdy zachorujesz
nie martw się! Koncerny zadbały abyś przez 30 lat mógł za pomocą kolorowych tabletek leczyć objawy. Zamiast raz
wyleczyć przyczynę. Ale jest OK. Chciałbyś odpocząć w weekend? Niestety niebo spryskane w piątek chemtrailsami
spowoduje, że w sobotę wyjdziesz na spacer tylko... jeśli lubisz deszcz. (Poza weekendem gdy są wybory, wówczas
się oczywiście nie pryska). Ale jest OK. Usiądź grzecznie przed TV i tam ci wbiją do głowy jedyną słuszną prawdę,
jeśli miałbyś jakieś wątpliwości. Jeśli nadal masz to jesteś homo i uniofobem! Pamiętaj JEST OK. Twoje dzieci w szkole
też tego nauczą i wytresują na bezmyślne trybiki systemu. Wcześniej jednak wszczepią im rtęć pod pozorem dbania o
ich zdrowie. Ale jest OK. Wielu z was nie będzie miało rodziny bo to jest "passe". Modniej jest być gejem albo
nimfomanem! Ale jest OK. Pracuj grzecznie, płać podatki, oglądaj w tv jak inni uprawiają sport oraz jak żyją gwiazdy i
NIE ODZYWAJ SIĘ! Zapal rtęciową żarówkę i umyj wieczorem zęby pastą z toksycznym fluorem stosowanym już
przez hitlera, aby dalej być grzecznym, potulnym barankiem nie umiejącym zadbać o siebie i swoje podstawowe
prawa. Przecież w Afryce mają gorzej! Pamiętaj JEST OK!!

„Jeśli nie dostrzegasz swojego zniewolenia, znaczy to tyle ze masz dusze niewolnika”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 maja 2014r. o 21:13
Ten sam Kolego Komunisto :) Ale z tego , co wyczytałem dzięki linkom Bolecnautów , to się powoli odcina ze ściemniania. Będą z Benka ludzie , idę o konia z rzędem :D Przyjmujesz zakład ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Dni otwarte w Ultima