Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Europejskie Biegi Uliczne już jutro!
~endżi niezalogowany
24 maja 2014r. o 19:59
no chyba w taka pogode jak dziś, to sie nie odbedzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
24 maja 2014r. o 20:18
Wciskanie wszędzie słowa "europejskie" zdradza kompleks.
Polska zawsze była w europie więc nie można nazwać tego po prostu miejskimi biegami ulicznymi?
A może będą naganiać ludzi do głosowania?
Oczywiście do głosowania na kumpli organizatorów?

Sam już nie wiem czy to kompleks czy prywata za nasze pieniądze.

ps. nie podałem nazwisk kandydatów więc nie złamałem ciszy wyborczej. Nie musicie kasować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 maja 2014r. o 22:22
Tak się urabia głupich i dzieci, co nie "europejskie", to zaściankowe.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1484
rafal
24 maja 2014r. o 22:33
Dla nas sportowców pogoda nie ma tu żadnego znaczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~run-er niezalogowany
25 maja 2014r. o 16:37
do krytyków nazwy ... wqięcej luzu :) czy rzeczywiście przymiotnik w nazwie ma dla Was aż takie znaczenie? czy nie ważniejsze jest to, że biegi się odbyły i zgromadziły na starcie tak dużą liczbę zawodników? i co najważniejsze kibiców - BRAWO BOLESŁAWIENIE ZA DOPING NA TRASIE!

a co do nazwy ... to była już 14 edycja imprezy, jeśli ktoś z Was pamięta to pierwsze biegi bolesławieckie organizowane były ze środków UE (jeszcze z funduszy przedakcesyjnych) i stąd ich "europejskość" chociaż nietylko bo startowali w nich również zawodnicy z Niemiec i Czech oraz tzw. łowcy nagróz z Rosji. Białorusi czy Ukrainy. nie dziwię się więc, że nie zmienia się nazwy imprezy, która zyskała już pewną rangę, renomę oraz jest stałym punktem w kalendarzu imprez wielu biegaczy, w tym coraz większej grupy biegających Bolesławian.

piękna pogoda więc .... wicej luzu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Basia niezalogowany
25 maja 2014r. o 16:39
Bardzo fajna impreza, byłam kibicką, ale dopingowałam swojego faceta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Misiek niezalogowany
25 maja 2014r. o 19:14
Wyniki na internecie by się przydały, nie mówiąc o galerii. Coś będzie?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sylwia niezalogowany
25 maja 2014r. o 20:04
Brawo Kamil
!Mój brat wygrał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.