Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
X Bałkańska Festa już 1 czerwca!
~, niezalogowany
1 czerwca 2014r. o 15:47
do której jest impreza?będzie jakaś zabawa taneczna na zakończenie czy coś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 czerwca 2014r. o 19:15
~ napisał(a):
~ napisał(a): Dobrze,że ta obciachowa"republika bałkańska" wyniosła się z miasta na wieś.



A co to wieś? przytulisko obciachu i ohydy? Wypraszam sobie.miech się wyniosą na jakieś pustkowie ze swoim obciachem. :> :/


Trzeba poczekać jeszcze jedno pokolenie może w końcu ich nastepcy zrozumieją że tu jest Polska! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
1 czerwca 2014r. o 20:47
Byłam, widziałam, bardzo mi się podobało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tadeusz niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 11:20
IMPREZA DLA LUDZI KTÓRZY COŚ ROZUMIĄ Z TEGO ŚWIATA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 czerwca 2014r. o 14:35
uspokujcie sie nieuki kultura balkanska jest nasza kultura czy wam sie podoba czy nie. spoleczenstwo miasta i powiatu na rok 1947 to ok. 48% polakow z terenow polski, ok. 48%polakow z jugoslawii i ok. 2% ukraincow (tzn. tez polakow o innym wyzaniui i jezyku). po ruszeniu przemyslu ten stosunek sie zmienil glownie w miescie.
przestancie sr.c w swoje gniazdo. nieuki. balkan to moja kultura z ktorej jestem dumny, choc moi przodkowie nic z nia wspolnego nie mieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 14:43
fobiak napisał(a): uspokujcie sie nieuki kultura balkanska jest nasza kultura czy wam sie podoba czy nie. spoleczenstwo miasta i powiatu na rok 1947 to ok. 48% polakow z terenow polski, ok. 48%polakow z jugoslawii i ok. 2% ukraincow (tzn. tez polakow o innym wyzaniui i jezyku). po ruszeniu przemyslu ten stosunek sie zmienil glownie w miescie.
przestancie sr.c w swoje gniazdo. nieuki. balkan to moja kultura z ktorej jestem dumny, choc moi przodkowie nic z nia wspolnego nie mieli.


I dlatego takim bucem jesteś!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 czerwca 2014r. o 15:03
byc moze bo mamy wspolne korzenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 16:09
~ napisał(a):
fobiak napisał(a): uspokujcie sie nieuki kultura balkanska jest nasza kultura czy wam sie podoba czy nie. spoleczenstwo miasta i powiatu na rok 1947 to ok. 48% polakow z terenow polski, ok. 48%polakow z jugoslawii i ok. 2% ukraincow (tzn. tez polakow o innym wyzaniui i jezyku). po ruszeniu przemyslu ten stosunek sie zmienil glownie w miescie.
przestancie sr.c w swoje gniazdo. nieuki. balkan to moja kultura z ktorej jestem dumny, choc moi przodkowie nic z nia wspolnego nie mieli.


I dlatego takim bucem jesteś!



Ha,ha,ha,ha ,ha ,dobre :D

Powiem tak:Moi rodzice różnym zrzadzeniem losu przyszli na
świat w byłej Jugosławii,jednak moją kulturą nie jest kultura bałkańska tylko polska w każdym znaczeniu tego słowa,nie zamierzam celebrować cudzych zwyczajów ponieważ rodzimy folklor i tradycja bardziej zasługuje na uwagę niż cudza i nie ważne kto gdzie się urodził.Pytanie do "fobiaka": Czy jak kura zniesie jajko w chlewie to koniecznie musi się z niego wylęgnąć prosię?


Kultura bałkańska nie jest polską kulturą,nie jest "nasza" ,jest bałkańska i tyle ,takie sr,,,e się nad serbskimi klimatami budzi niesmak .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.