Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek na drodze nr 94 w Wykrotach
~ niezalogowany
8 czerwca 2014r. o 1:13
Biedny kierowca tira..do konca zycia nie zapomni.to musialo byc samobójstwo.przykre :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11371
#czuczu666 nieaktywny
8 czerwca 2014r. o 6:53
emem napisał(a): Portal Bolec.Info jest dla wszystkich - i dla takich jak Ty, ktorzy poza hejtowaniem nie potrafia nic innego, jak i dla tych, ktorych interesuja skarpetki Piotra Romana. Czytelnicy Bolec.Info to NIE TYLKO mieszkancy Boleslawca, ale takze innych miejscowosci z terenu powiatu boleslawieckiego i lwoweckiego.

Ty mozesz hejtowac do woli, ale jednak proponuje Ci - jesli wiesz o czyms o czym my nie wiemy - wyslij BolecCynk. Na pewno inni mieszkancy miasta beda Ci bardziej wdzieczni za to niz za hejt.

Pozdr,
emem


O proszę. Widzę że już otrzymałem miano hejtera. (http://www.miejski.pl/slowo-Hejter)
FAJNIE :D
Raz wytknęłem coś co mi się nie podoba i już wielka afera.
Pamiętam jak kumpel próbował poinformować was jakieś dwa-trzy lata temu o tym że wybuchł pożar w zakładzie produkującym textylia na terenie powiatu bolesławieckiego który gasiło kilka zastępów straży pożarnej i w którym kilka osób zostało popażonych ale dostał informację że to was nie interesuje. Fakt spali się zakład, pracę z bolesławca i powiatu straci z 200 osób ale to nie było ważne.

AAA. Mam już dla was temat n newsa dnia- Festyn jest w Nowej Wsi. Kiełbaski będą (napiszcie czy są dobrze wypieczone) i jakieś atrakcje dla dzieci (sprawdźcie czy np dmuchana zjeżdżalnia spełnia wymogi bezpieczeństwa w unii europejskiej). :D
Pozdro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 czerwca 2014r. o 7:04
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
8 czerwca 2014r. o 9:04
Jezeli bedziemy mieli mozliwosci to z pewnoscia o festynie napiszemy.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2014r. o 9:05
666 czuczu-to je dobre :D :D :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
8 czerwca 2014r. o 9:05
czuczu666 napisał(a): Pamiętam jak kumpel próbował poinformować was jakieś dwa-trzy lata temu o tym że wybuchł pożar w zakładzie produkującym textylia na terenie powiatu bolesławieckiego który gasiło kilka zastępów straży pożarnej i w którym kilka osób zostało popażonych ale dostał informację że to was nie interesuje.


Dlaczego klamiesz? Tylko dlatego, ze wydaje Ci sie, ze jestes anonimowy? Swoje kompleksy idz leczyc gdzie indziej.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2014r. o 9:48
czuczu666 napisał(a):



O proszę. Widzę że już otrzymałem miano hejtera. (http://www.miejski.pl/slowo-Hejter)
FAJNIE :D
Raz wytknęłem coś co mi się nie podoba i już wielka afera.
Pamiętam jak kumpel próbował poinformować was jakieś dwa-trzy lata temu o tym że wybuchł pożar w zakładzie produkującym textylia na terenie powiatu bolesławieckiego który gasiło kilka zastępów straży pożarnej i w którym kilka osób zostało popażonych ale dostał informację że to was nie interesuje. Fakt spali się zakład, pracę z bolesławca i powiatu straci z 200 osób ale to nie było ważne.

AAA. Mam już dla was temat n newsa dnia- Festyn jest w Nowej Wsi. Kiełbaski będą (napiszcie czy są dobrze wypieczone) i jakieś atrakcje dla dzieci (sprawdźcie czy np dmuchana zjeżdżalnia spełnia wymogi bezpieczeństwa w unii europejskiej). :D
Pozdro.

To nie hejter , to czubek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11371
#czuczu666 nieaktywny
8 czerwca 2014r. o 10:54
~ napisał(a):
To nie hejter , to czubek


Widocznie obrażanie innych jest w porządku, ale wyrażanie swojej opinii już nie.


Dopisane 08.06.2014r. o godz. 10:54:

emem napisał(a):
czuczu666 napisał(a): Pamiętam jak kumpel próbował poinformować was jakieś dwa-trzy lata temu o tym że wybuchł pożar w zakładzie produkującym textylia na terenie powiatu bolesławieckiego który gasiło kilka zastępów straży pożarnej i w którym kilka osób zostało popażonych ale dostał informację że to was nie interesuje.


Dlaczego klamiesz? Tylko dlatego, ze wydaje Ci sie, ze jestes anonimowy? Swoje kompleksy idz leczyc gdzie indziej.

Nie kłamię tylko mówię jak jest. Pracuję tam to wiem. Tymbardziej że pożar był na mojej zmianie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza