Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek na drodze nr 94 w Wykrotach
~ANONIMOWY niezalogowany
8 czerwca 2014r. o 11:06


Zmoderowano 08.06.2014 godz.11:13 - powód: wypowiedz chama (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ANONIMOWY niezalogowany
8 czerwca 2014r. o 11:11
Bardzo podobny wypadek do tego który zdarzył się koło Tomaszowa i Brzeżnika zbieg okoliczności czy zamierzona sytuacja?.(spekulacja-przypadek-wypadek czy samobójstwo?)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 czerwca 2014r. o 11:37
i to jest jedno z tych ''ale'' o których pisałem przy okazji obchodzenia Waszego ''10-olecia''

bywacie bardziej ''papiescy od papieża'' ;)
nie chodzi mi np. o to że ktoś tam napisał do mnie ''niemiecki psie'' wiedząc o tym że pracowałem w Niemczech... nie przejmuje się ''opiniami idiotów'' ale Wy nie zmoderowaliście tego określenia a chyba może być dla niektórych obrazliwe...
natomiast kargulowe ''Kazmirz'' przyjeliście jako obrazę a dla mnie to raczej żartobliwa forma...
więcej luzu ...
macie swoje plusy ale i minusy są także i musicie je zauważać jeśli chcecie być postrzegani jako obiektywny portal...jesteście związani z jaką partyjką?...jeśli tak to już na ''starcie'' można podac pod wątpliwośc Waszą obiektywność..


sorry że akurat w tym temacie o tym piszę ale rozbawił mnie ten ''Kazmirz''

bez obrazy p.Kazimierzu... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 czerwca 2014r. o 11:56
internet roi się od większych lub mniejszych ''prawd'' ;)

podobnie ma się z ludzmi piszącymi w przyzwoitej formie i w tej...mniej ;)
więcej umiaru z każdej ze stron było by wskazane co nie znaczy że tak będzie... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
8 czerwca 2014r. o 12:00
~ANONIMOWY napisał(a): To po co jest twój portal ??


Portal Bolec.Info nie jest po to, aby obrazac innych.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
8 czerwca 2014r. o 12:03
"Policja ze względów humanitarnych nie pozwoliła robić zdjęć samochodu osobowego. "

to jak wypadki maja byc przestroga dla kierowcow jesli sie przed nimi ukrywa konsekwencje.
jakos mordy faszystowskie na ukrainie nikt nie ukrywal

nic tak nie wplywa na psychike czlowieka jak obraz, zdjecie, fotka a teksty ze scierwomediow maja drugorzedne znaczenie, ludzie ogladaja wiadomosci w tv nie ze wzgledu na informacje bo od tego jest radio ale ze wzgledu na przekaz filmowy czy zdjecia. odbiorcy maja swoje wlasne zdanie na wiele tematow i wnioski moga sobie wyciagac sami bez nastawienia dziennikarza przewaznie zabarwionego kolorem przykorytowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
8 czerwca 2014r. o 12:06
fobiak,

Jest jeszcze druga strona medalu. Czy chcialbys ogladac w Internecie zdjecie poszarpanego ciala swojego dziecka, ktory zginal w wyniku wypadku? Czy zdjecie (kawalkow) czyjegos ciala naprawde cokolwiek zmieni - moim zdaniem nie.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 czerwca 2014r. o 12:14
zgadzam się z Tobą tym bardziej że chociaż nie wchodzę od lat na ''inna strone'' ze względu na wszechobecną tam CENZURĘ!!!! wczoraj tam zawitałem po info od znajomego...
co zobaczyłem?...właśnie zdjęcia tego Sharana a właściwie wraku będącego w rowie...
zdjęcia od Straży Pożarnej z Nowogrodzca

nieprzyjemny widok to fakt ale właśnie takie zdjęcia budzą wyobraznię której niektórym brakuje na drogach...


Dopisane 08.06.2014r. o godz. 12:14:

a ja mogę się napić :)
pod warunkiem-Emem piwo,ja kawę... :D
ale porozmawiać można zawsze... :)

Zmoderowano 08.06.2014 godz.12:15 - powód: nazwa (moderator)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.