Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Cena wody i ścieków w Nowogrodźcu.

~Niebieskookablondynka niezalogowany
21 października 2014r. o 8:05
Dlaczego tak się dzieje w Nowogrodźcu? Ja się pytam :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
21 października 2014r. o 13:53
~Niebieskookablondynka napisał(a): Dlaczego tak się dzieje w Nowogrodźcu? Ja się pytam :|


Ale że jak ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskookablondynka niezalogowany
21 października 2014r. o 16:09
Ojej, że ceny wody, ścieków i przyłączy W Nowogrodźcu są takie wysokie. Dlaczego inni potrafią je trzymać na niższym poziomie, a u nas nie? Ja się pytam, bo nie wiem :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
21 października 2014r. o 18:44
~Niebieskookablondynka napisał(a): Ojej, że ceny wody, ścieków i przyłączy W Nowogrodźcu są takie wysokie. Dlaczego inni potrafią je trzymać na niższym poziomie, a u nas nie? Ja się pytam, bo nie wiem :*


Ach o to Ci chodzi ;) W takim razie przyłączam się do pytania :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 20:51
Dziwne pytania czy wy nie widzicie że budowa kanalizacji jest robiona po najmniejszej linii oporu czyli prują asfalty wydzierają kostkę brukową która po drodze ginie,następnie muszą odtworzyć nawierzchnie dróg wojewódzkich i powiatowych co generuje potężne koszty .Ponadto jest to robione częściowo za pieniądze z Unii ale również wzięto kredyty które my mieszkańcy musimy spłacać w cenie wody ,ścieków i trzy razy droższych przyłączy od gminy Osiecznica ,przyłącze w Osiecznicy 400 zł a w Nowogrodźcu 1300 na raty a 1160 płatne w całości.A Relich chwali się że wynurzamy się z szamba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskookablondynka niezalogowany
21 października 2014r. o 20:59
A mnie się wydaje, że wynurzymy się z szamba na chwilę, żeby zaczerpnąć powietrza i z powrotem w dół ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 21:06
Przecież uważacie że Relich to dobry gospodarz to płaćcie i płaczcie,Kata na burmistrza jedynie On może pomóc mieszkańcom bo zna się na samorządzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sznablowski niezalogowany
21 października 2014r. o 23:34
Dziwny naród.. Nie robią nic ( vide poprzednie władze i p. Kata) źle. Robią ( prują asfalt i drogi, a mogliby fedrować jak górnicy pod ziemią) też źle... No i patrz pan, za wodę i ścieki każą sobie płacić! Niebawem za oddychanie powietrzem zaczną z nas drzeć, jak w uzdrowiskach jakichś! Za komuny, panie, to był porządek! Ech...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego